Я пішов в Європу і зрозумів, чому вони мали такі чисті дороги і автомобілі.

Ми повернулися з Європи. Вона розповіла про красу життя. «Чого так чисті європейські автомобілі та дороги?» Не подобається нам. І я теж зацікавився.

р.

Редакція "Сайт" Я вирішив дізнатися, що є запорукою чистоти автомобілів Європи і доріг. Ми провели дослідження та готові поділитися результатами.

Якщо ви їдете по будь-якому європейському місту, ви помітите, що європейські автомобілі сяють чисто. Не те, що їх миють щодня. Це те, що вони не брудні, що швидко. Це те, що самі дороги чисті. На автомобілі не вистачає пилу і бруду. І за пару причин. Виявлено три основні.



На даний момент кілька відкритих містобудівних містобудівних компаній. Чим менше відкритого грунту, тим менше пилу і бруду. У Європі зелені райони знаходяться тільки в парках, все інше покривається асфальтом або бруками. У місті дуже мало відкритої землі. Але це не головна причина. Завжди буде пилососом і брудом, навіть якщо весь місто покривається каменем. Так нехай рухає.



На нашу думку, основною гарантією чистоти вулиць і доріг є наявність правильно виконаної бурової каналізації. Штормові каналізаційні мережі в Європі розроблені і виготовлені відповідно до всіх правил. Всі опади швидко переходять в злив. Тут є душові кабіни, де вони потрібні. У багатьох країнах все оснащено таким чином, щоб опади, які падають на дах, миттєво відправляються до каналізації.



Відповідно, з дощом, всі бруди промивають бурою каналізацією. У літньому і льоді взимку немає пилу. Ми часто маємо проблеми з цим. Під час важкого дощу вода може стояти на щиколотці. Звичайно, після цього дорога виглядає брудно. Не кажучи вже про автомобілі.



Наступне головне - регулярне прибирання вулиці. У Європі вони очищають і вакуумують вулиці кожного ранку. Великі машини з щітками і пилососами збирають сміття. Також поширене місце для миття авто вулиць. Це важлива точка, без неї. Сама річ взимку. Сніг знімається з вулиць миттєво. Він не встигнути перетворювати в грязь.

Варто відзначити, що ми частіше очищаємо вулиці. Це добре, тому що результат відразу видно. У місті є менше пилу, а автомобілі значно очищаються. Коли це стає регулярним, ситуація покращиться помітно.



Як ви можете побачити, європейські автомобілі очищають від причини. Але я хочу сказати, що наші утиліти роблять дуже добре. Якщо ви йдете назовні і подивитеся навколо, ви можете побачити, що ми не так погано. Найголовніше зрозуміти, що чистота залежить в першу чергу від нас. Не існує того, хто прийде і відновить замовлення, потрібно взяти відповідальність за ваше життя в руках. Якщо кожен розуміє це, все буде очищати і краще!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное