Я купив стиглі персики на ринку, я буду варити повітряний торт, поділився прекрасним рецептом.

Персик в духовці вже на доріжці. Всі сім'ї перебігаються на кухні і збиваються ложки. Аромат торта невиліковний!

Я дуже люблю, щоб ця випічка була варена як на кефірі, так і на сметані або на молоці з лимонним соком. Останній слід заздалегідь змішати! Ви не можете видалити шкіру з персиків, і це смачно! Вчора я купив кеши на ринку заздалегідь, щоб зробити цей тендер. сезонністьй

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість про те, що кріпиться. апошні з персиками. Тісто ніжне!



Персик пиріг в духовці Інгредієнти
  • 180г кефір або сметана (або 160г молока + 20г лимонний сік)
  • 2 яйця
  • 1г сіль
  • 110 г цукру (можна взяти і 65 г)
  • 1 ч.л. ванільного цукру
  • 25 г рослинної олії (можна замінити розтопленим кремом)
  • 170г борошна
  • 6 г розпушувача
  • 5-7 свіжих персиків
  • лаванди
  • торт-сугар


Підготовка
  1. Вимити персики, не потрібно чистити. Зріжте їх, видаліть кісточки і виріжте їх на чверті.



  2. Якщо ви запікаєте на молоці, то її необхідно заздалегідь змішати з лимонним соком. У мисці змішайте молоко, або кефір, або сметану з яйцями і цукром. Також додайте сіль і ванільний екстракт або ванільний цукор. Стирайте вінок.





  3. Додати рослинне масло (можна взяти розтоплений крем). Запитайте для борошна і додайте розпушувач. Змішайте сухі інгредієнти шпателем.



  4. Змастити форму (23 сантиметрів в діаметрі) маслом або накрите пергаментом і залити тісто. Покладіть персикові скибочки навколо тесту. Горохи злегка посипають цукром і подрібнюють сухі лавандові квіти. Пара шпильок лаванди подарує торт особливим ароматом.



  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин. Перевірте готовність з дерев'яною паличкою.



  6. Це, персиковий пиріг готовий. Бодибилдерши!





Я також пропоную ознайомитися з інструкцією приготування літнього сирного торта з абрикосами. Погода



Пиріг з персиками в духовці запікають 40 хвилин, а на власній Тестування Не більше 15 хвилин. Запечені перці, ваніль і лаванди надають цій випічці особливий шарм. Подається як в холодному, так і теплому вигляді. Я люблю доповнити цей торт з кулькою ванільного морозива.

Не випікайте, це просто літня ароматна пісня, щоб насолоджуватися!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное