Моя тітка з Чернігова обов'язково додає свіжу кабачку до борщу, вирішив слідувати її прикладом.

Рецепт червоної борші в Чернігові хвилює свідомість вже на стадії приготування. Коли я дізнався, які інгредієнти були в ньому, я був, щоб покласти його злегка, шокував. Я впевнений, що ви ще не приготували цей вид борщу. Інтригу? Почати!



Червоний борщ рецепт варити борщВам потрібно не тільки звичайні інгредієнти для цієї страви. Також в рецептурі є яблука, селери і сквош. Я впевнений, що ви не готові до цього поєднання продуктів. В результаті цього кулінарного експерименту варто!

Р

Я просто хочу нагадати вам: боби для борщу необхідно замочити на ніч. Зберігати, якщо ви збираєтеся варити червоне борщ вранці, щоб він був готовий до обіду.

інгредієнти
  • 5 л води
  • 500г свинини
  • 800г капуста
  • 400г буряк
  • 400г картоплі
  • 50г квасоля
  • 2 морква
  • 2 штуки цибулі
  • 1 яблуко
  • 200г кабачки
  • 80г корінь селери
  • 50г томатна паста
  • 40г вершкове масло
  • 40 мл рослинної олії
  • 20мл оцет
  • 1 лавровий лист
  • сіль і цукор
  • ароматний, мелений і чорний перець горох за смаком


Підготовка
  1. Залити свинину водою, покласти каструлю на плиті і принести її до кипіння. Потім зніміть піну, знизіть вогонь. Додайте до майбутнього бульйону 1 очищену моркву і цибулю, лавровий лист, розсіяний перець і перець горох. Зварювальний бульйон на 1,5-2 години. Тим часом варити квасолю.



  2. Очистити і вирізати соломкою. Помістіть в сотейник, додавши 50 мл води, оцту, сіль і цукор за смаком. Овочі на малому вогні 20-30 хвилин.
  3. Також очистіть і подрібніть цибулю, моркву і селери натрію на великій тертці. Посмажити овочі в джилі. Потім додайте до них томатну пасту, добре перемішайте і поставте на вогонь ще кілька хвилин.
  4. Візьміть м'ясо з бульйону і виріжте її на невеликі шматочки. Процідіть рідину і залийте її в каструлю. Покладіть її на вогонь. Надішліть свинину там. Подрібніть кабачки і обсмажте його в рослинній олії.



  5. Потім додайте до бульйону подрібнені кабачки, обсмажені овочі, тушковані буряки, варені квасоля. Очистити картоплю, вирізати їх кубом, і кинути їх в каструлю. Обприскування капусти і яблука. Додати інгредієнти до бульйону. Посмажити і посипати майбутнім борщом за смаком.
  6. Заварити червоний борщ на невеликому вогні близько 30 хвилин. Орієнтація на готовність і м'якість капусти з картоплею. Подавати борщ зі свіжим сметаною і зеленню. Божевільний!





Рецепт червоного борщу: поради редакційної колегії Наваріста української борщу в Чернігові краще засихати разом з ароматними насосами. Нещодавно я поділився рецептом для цього тіста. Я настійно раджу випікати часникові булочки і порадувати своїх близьких домашніми ласощами.

р.

Якщо ви любите експериментувати на кухні, я раджу зробити червоний борщ з чорносливом. Про те, як її приготувати, розповів мій колега Анастасія Чубар. Ви можете знайти рецепт тут.

Я теж сподобався рецепт Вероніка Жмурко, який сказав: Як зробити сухий борщ. Не знаю, як ми виберемо зиму. Отже, цей варіант заготовок має право існувати. Ви знайдете детальну інформацію за посиланням.

Бон привіт!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное