господиня з Азербайджану показує, як приготувати найделікатніший абрикосовий варення

Я не мав часу шукати як літо підійшов сезон абрикосу. Цього року в принципі часу досить різний. Але в будь-якому випадку, це час, щоб приготувати домашній абрикосовий варення. Коли все, взимку не далеко, і що таке холод без саморобного варення?



Сьогодні видання. "Сайт" Вона передає рецепт варення в Азербайджані з вами. Сонячний літо в банку!

Домашній абрикосовий варення Інгредієнти
  • 1кг абрикоси
  • 800г цукру
  • 250 мл води
  • сік
  • сода для випічки


Підготовка
  1. Інгредієнти письмові на 1 кг абрикосів, але можна розраховувати в залежності від кількості, яку ви маєте. Спочатку готують фрукти для приготування їжі. Для цього береться звичайна вода. Приблизно 2 л на 1 кг абрикосів. У воді розчин соди: 1 столова ложка соди на літр води. Занурення абрикосів в цьому розчині і залишити їх протягом декількох годин. Необхідно, щоб вони не падають під час приготування їжі.



  2. Тепер знімаємо кісточки паличкою. Важливо, щоб плоди залишаються непристойними. Як це можна побачити в відео нижче. Після подрібнення насіння абрикосу видаліть середину і покладіть їх назад в плоди.



  3. Потім потрібно зробити цукровий сироп. Є 250 мілілітрів води в рецептурі, але більше можна додати. Головне, щоб цукор повністю розчинився.



  4. Поставте абрикоси в гарячому сиропі, перемішайте. Потім відключіть вогонь і залиште його на 8 годин. Потім знову поставте його на вогонь. Після кипіння відваріть 10 хвилин і залиште до повного охолодження. Далі повторюємо процедуру знову. , Україна

    Веб-сайт

  5. На самому кінці додайте сік половини лимона, відваріть ще 5 хвилин. Потім залийте варення в банки. Насолодіться смаком.





У цьому відео ви можете побачити, як господиня Deal керується варенням.

про:blank

Домашнє абрикосове варення виходить неймовірно ароматним і смачним. Ядро насіння додає особливий смак. Якщо ви раніше не зробили, я дуже рекомендую його. Я люблю, що в цьому рецепті абрикоси залишаються непристойними. Що здається ще краще! Якщо залишилися абрикоси, я раджу зробити ніжний літній торт. Що робити стиглі абрикоси?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное