Gypsy жінка поділилася рецептом пишного домашнього хліба, який можна випікати хоча б щодня

Я довго хотів зробити домашній хліб. Все, що припинилося, бо не вдалося. Але коли я побачила рецепт клевого гіпсу Галина, я вирішив його спробувати. Я вірю, що я можу зробити цей простий домашній хліб в духовці. І працював перший раз! Я хочу спробувати цей рецепт.



Редакція "Сайт" Вона поділяє рецептом гіпсового хліба з вами. Дякуємо вам за чудовий господиня!

Простий домашній хліб в духовці Інгредієнти
  • 500г борошна
  • 350 мл води
  • 2 ч.л. цукру
  • 2 ч.л. др.
  • 1 ч.л. солі
  • 3 ст.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Я запевняю вас, навіть якщо ви не запечений хліб перед тим, що ви зустрінете до успіху. Вам просто потрібно правильне ставлення і суворе дотримання рецептури. Починаємо змішувати тісто. Спочатку додайте цукор до теплої води. Додайте дріжджі, перемішайте і залиште на 5 хвилин. р.



  2. Після дріжджів перемішати знову. Додайте сіль на них. Просійте борошно і залийте її в ємність, в якій ви будете перемішати тісто.



  3. Зробіть отвір в борошні і акуратно залийте дріжджову суміш. Змішайте тісто ложкою. Коли маса однорідна, додайте масло. Тримайте змішування тесту своїми руками. Нехай тісто відпочивати кілька хвилин, а потім знову перемішати. Тісто повинна бути еластичною і не липкою. Поставте тісто в тепле місце протягом 30 хвилин. 6513637



  4. Після цього змащувати робочу поверхню маслом, покласти тісто на неї. Він повинен бути м'яким і повітряним. Розділіть його на три частини. Зробіть кожну пряму лінію. Покладіть колобок на сковороду. Залиште хліб, щоб прийти. Ось близько 20 хвилин.



  5. Тепла духовка до 240 градусів. Покладіть трохи борошна на хліб і зробіть дрібні нарізки на ньому. Поставте хліб в опалювальну духовку і запікайте 15 хвилин. Потім знижуйте температуру до 200 градусів і запікайте ще 15 хвилин.





Коли хліб охолоджує трохи, можна подавати його на столі. Тут можна побачити, як господиня Галина керує приготуванням хліба. Я люблю дивитися її варити! Її рецепти завжди надихають. Я сподіваюся, що у вас немає проблем, що це простий домашній хліб в духовці. Успіх з приготуванням!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное