Один з батьків навчав сина їздити на машині з підгузника, тому 13 він поїхав до лікарні.

У житті людей різні. І це чудово нормально. У той час як одна людина не перешкоджає праві, що при клімсистості права, інший бере на себе ризики для збереження життя людини. Сьогодні історія пропонує кілька варіантів вирішення серйозної проблеми. Я дивлю, що ви закінчите?



Ця історія відбулася в одному з держав Америки. Саме там, де людські цінності в житті дуже різні. Але людська долина є більш важливим, ніж будь-який інший. Коли Майк був 6 місяців, батько залишив матір і пішов на інший. Джессіка керувала роботою і вихованням сина самостійно. Це було важко, але жінка зробила все можливе, щоб зробити дитину щасливою.



Вона витрачала кожну хвилину з Майком. Пройшов багато і обговорював все в світі, разом займаючись різними видами спорту. Джессіка навчила сина їздити, хоча він ще молодий. Але я вже мріяв про те, як отримати ліцензію і їздити маму на довгих подорожах автомобіля.



Але так далеко, Джессіка це сама. Вона попросив сина, щоб провести вихідні в найближчому стані. Він був ранчо свого друга, де доглядав за різними тваринами. Жінка бажала показати їх сина.

Звісно, Майк був щасливим і підтримав ідею матері. У компанії приємно здивовані гості, а потім пішли додому на машині. Половина через, очі Джессіка почали темніти. Вона швидко орієнтується і переміщається на сторону дороги. «Мом, що не з вами?» запитав 13-річний Майк. Але жінка не встигла відповісти і втратила свідомість.



Пелеса не встигла думати. Не близько до душі. Майк швидко вирішив перетягнути матері на наступний сидіння і продовжити на шляху. На карті він дивився в найближчій лікарні 15 хвилин.

Хлопці зустрілися і почали машину. "Це просто, пам'ятайте, що ваша мама навчила вас", - сказав Майк. Незважаючи на страх, він зумів запустити автомобіль і рухатися. Після того, як він збільшив свою швидкість і припинив півходу поліцією.

Вирішальна дія душі пішла на підбори. Що ми робимо зараз? З самого автомобіля впроваджують офіцера і попросили молодого чоловіка. Він сказав: «Що ти отримаєш в машині?» Ви можете бути в пригоді! Який автомобіль це, ваш батько? Немає часу, щоб пояснити. Майк швидко відповів, "Це мій мами автомобіля." Ми проїхали додому і виїхали. В іншому місці. Я не знаю, що це неправильно! Ми терміново повинні піти в стаціонару. й

918352

Пілінги На бліці з'явився офіцер поліції, і сказав: "Звернувшись назад, я буду їздити." Неподалік від лікарні. Ось ми йдемо! На даний момент другий офіцер підійшов машину. Він підтягував рукав першим і сказав: "Що ви до, Саймон?" Хлопець - це суворе порушення. Ми повинні оформити протокол і продовжувати діяти відповідно до закону. Де ви йдете? ?

"Я не подбаю про закон, коли людське життя стоїть на ставці!" Через 10 хвилин, Джессіка була в лікарні. Лікарі сказали, що потрібно мати невідкладну операцію. Кожна хвилина зважена. І якщо вона не прибула вчасно, швидше за все, не буде шансів на спалювання.



Після слухання це, Майк Кри. Він подякував офіцеру за збереження своєї матері. "Я зробив те, що я повинен зробити, - сказав поліцейський. Він виглядав після того, як його мама була в лікарні. Подорож тривало, але він закінчився щасливим закінченням.

Коли Джессіка була виділена, вона і Майк продовжували спілкуватися з офіцером. Жінка розповіла про героїчний акт чоловіка на своїй роботі. І пропагував офіцер. А партнер кинув себе на тривалий час, щоб розповісти йому піти в лікарню. Але люди роблять помилки?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ця історія показує, що іноді ви повинні діяти тут і зараз. Людина, яка прагне до того, щоб зберегти інші заслуги. поліцейський не знаю, якщо він буде пожежним для порушення закону. Але він не замислювався про це. Як він кладе його, був людським життям. І це основне значення. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное