На пораді старшого приймали цибулю, пішли до передпокою і очищали будинок сантехніки, псування і неприємності.

Потужність лука велика. Так, ви не помилитеся, без цього чудового рослинного, не тільки не будете робити ніяких перших страв, але і будинку. На пораді старшого приймали цибулю, пішли до передпокою і очищали квартиру від сантехніки, псування і неприємності.

Сьогодні видання. "Сайт" розповість вам, як очищення регулярні цибулі. Він буде їздити з місця, де ви живете.



Звичайні цибулі часто використовуються в Український боротьба злих духів. Старий чоловік сказав мені, як ви можете очистити ваш будинок або офіс брудної енергії з регулярною лампою.

По-перше, давайте мені сказати кілька слів про те, де ця брудна енергія або негативність приходить. Наприклад, ви працюєте в команді. Є різні люди і різні енергії. Довгий день, ви підібраєте енергію і природно принесіть його додому.



Або ви прогуляєте, скажете, внизу вулиці, хтось дивився на вас з захопленням очей, або може виявитися, що людина має поганий погляд, але він не знає про це, він навіть не знає. Знову ж, це брудна енергія переноситься додому або кимось у вашій родині.

Або ж, можливо, ваш настрій сусіда зіпсував або сварює в сім'ї, уражену атмосферою в будинку, і забирають негативну енергію і накопичуються в кутах вашого будинку. А потім, з часом, він росте, як сноуборд і великі проблеми виростають з невеликих неприємностей.



Тому будь-який номер вимагає прибирання. Не кажучи вже про те, що «добрих людей» іноді роблять підкладки і псує, які ми можемо не знати про.



Що ми робимо? Напишіть цей простий, але методУвечері незалежно від місячної фази візьміть цибулю і в домашніх умовах, в передпокої, в зоні передніх дверей, тримаючи цибулину в правій руці, щоб витерти наступну змову проти неї: «Ви відійшли від нечистої сили, але пожовте неприємні відчуття». Мир в землі. Право.

Після цього розташуйте цибулину в передпокої так, щоб вона не зловила очей. Нехай цибулю лежить від 3 діб. В кінці часу накидаємо на землю або на сніг, під яким грунтом.



При необхідності Мистецтво 3 місяці. Цей інструмент простий, але працює!

Написаний вище слід проводити регулярно. Кожна людина приїжджає до будинку часто з гостями. Але вони не завжди доброзичливі. І за допомогою цибулі можна позбутися від негативності в часі, перш ніж вони встигли завдати шкоди.



Я також припускаю, що червона нитка здатна, найсильніший талісман від зла. Не тільки я зносу його на руці, але я повісити його всюди!



р.

Потужність луків в сучасному світі незбережена, і в затінку. З давніх часів використовуються магії. Після того, як він бере на себе всю негативність, злий погляд, пошкодження і багато іншого нещастя.

Раніше господині ніколи не використовуються для приготування цибулі, які були очищені ввечері і не відразу використовуються. Попри те, що протягом ночі він поглинав суб’єктів з іншого світу, поганої енергії, і їсти його вже заборонено.

Як ви відчуваєте про чищення? плоский будинок? Тексти пісень, а це означає: Чи ви намагаєтеся це зробити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное