На відміну від подяки, багата ставимо працівника охорони здоров'я за барами, але справедливість переважалася.

Життя простих людей Завжди повні проблеми та серйозні тести. Що робити, якщо такі люди не пощастило, щоб народитися з золотистою ложкою в роті? Але вони не дадуть і тримають. Неважливо, як доля б'є, і як не перевірити міцність. Всі труднощі перетворюються в темний характер, який не може бути порушений.



Життя простих людей Мавей працював парамедиком протягом майже 6 років. Під час цього часу ви бачили речі, які ви не хочете бачити ворога. Він повинен вийти повністю. Випадковий Допомога людям своєчасно. Не було ніяких жирності. Але були чорні смуги. Хлопець не був страшним. Він завжди хотів бути лікарем і допомогти людям.

Хлопець виросла в школу-інтернат. Він був відправлений там соціальним сервісом, оскільки старий бабуся вже не може підняти дитину. Отець Матвей ніколи не бачив, і мій мама не міг втекти від клатчі зеленого змія. Не знаю, що він отримав. Тестий Але Матвей не мав вибору, але для переміщення.



Не можна сказати, що доля завжди була жорстокою з Матвією. Він пішов на дуже гарну школу-інтернат, де діти ретельно дивилися. Вчителі вчасно помітили, що хлопчик дуже розумний і цікавий. Жінки Вони допомогли Метью в будь-який спосіб. Не втратити бажання стати лікарем. І хлопець зробив.

Життя, звичайно, було важко. Після школи-інтернату Мавей важко орендувати принаймні одне житло і підготуватися до університету. Я мав працювати в університеті, щоб добре виглядати і харчуватися. Під час всього цього часу мама ніколи не запам'ятала хлопчика. Вона змогла витрачати всі гроші, залишені після продажу її грандіозної квартири.



Мавей іноді бажав кричати так гучно, що його голос зламав. "Чому робити все це? Як я заслугував такого невдоволення? Молода людина зважилася з проблемними питаннями. Але життя йшлося, і теж навчався. Шлях до роботи хірурга був довгий і Чорний. Саме тому хлопець отримав швидку допомогу. Після всіх додаткових грошей і досвіду.



Увечері здавалося Метью надзвичайно напружений і тихий. «Похід до буріння», його партнер Денис Мумюрур. Молода парамедика відчувала ніч складною. Чи може він здивувався серйозними інцидентами? Побачила речі протягом багатьох років. Тільки тепер Матвей себе майже став винним.

На ніч з'явився страшний автомобіль. Найбільша мука на швидкості розбиття на зупинці, де люди були. Кілька аварійних екіпажів прибули на сцені. На автомобілі завантажили і перевозили з муфтами і напоями до сусідніх лікарень.



Мавей допомагав викупу ДТП. А сердитися натовпу відразу кинувся над хлопчиком, але медика мала застосувати кілька бандажів. Де батьки хлопчика приходять з? Вони швидко поспілкувалися з поліцією, яка прибула на сцені. «Так, цуценя, ви просто вводили сина з чимось?» Я бачив його, поліція підтвердить її. Ви будете за лаштунками протягом тривалого часу, голова головної сім'ї похилим.



Ускладненене життя простих людей Мавей не міг вірити, що непристойне звинувачення проти нього було записано. На жаль, хлопець не слухав його. Молодий чоловік був надзвичайно гірким, що життя звичайних людей завжди були настільки недобрими. На поліцейській станції він КонтактиЩоб зробити дзвінок. Хлопець набрав вчителя, який замінив свою маму, щоб поговорити.

Через кілька годин був шум в поліцейській станції. Матвей самотній в ізольованій кімнаті і ще не міг вірити, що сталося. "Свято прибув," співробітник відділу збивався. «Особливе тут», які побоюються на інформацію один одному. На камеру з'явився той, хто просто був збитий, і сказав йому відкрити двері. «Не турбуючись, людина, яку ви розбили. Я б сказав. Всі витрати проти вас знизилися. й



Юристи Мавей породився в державному житті і не розуміла, чому він врятував його. «Я не знаю, як тебе подякувати. Як ви? Де ти? хлопчик муліне. «Я виріс в одному сирітному віці, сина. Не хвилюйтеся, ви не знаєте нічого. Але якщо все, ви можете зв'язатися безпосередньо. З цього часу Валентина Миколаївна з школи-інтернату імені мене.

Хлопець був надзвичайно вдячний Генеральному Ігору Олеговичу, та шановному вчителя Валентини Миколаївну. А тепер він зрозумів, що йому було більше боятися. Я ніколи не болить себе.й Він буде міцним для всієї родини. Який він завжди хотів, але не отримав. Тим не менш, Матвей був впевнений, що він мав яскраве майбутнє перед ним. Я щиро хочу, що це буде так.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное