Розбирання валізи після відпустки я знайшов когось ще сережки під ліжком

ювелірні вироби Вони можуть приховати секрети. Вони дарують близьким, як токен вдячності і відданості. Але іноді ювелірні вироби не дарують тим, хто заслуговував. Неважливо, як жорстоке життя, необхідно завжди тримати холодний розум. Ця історія про те, як не підштовхуватися до преюдії.



Очікувана Ірина вже понад 30 років. Розум і фігура вищих потужностей переповнена її надзвичайно щедрою. Але щастя в особистому житті Якось не вдалося. Хоча для Іри це завжди важливо, щоб був тільки один, хто завжди розуміє і бути вірними в гранат і радість. Зважаючи на те, що жінка розірвала свого першого чоловіка через його невідповідність. Я прийшов з батьків, і в спальні мій чоловік Максим і деякі дівчата.

Ірина була відновлена понад п'ять років. У молоду дівчину знезагальнювало, що сім'я і близьких вже почалися. серйозно для неї. Для того, щоб якось не було, друзі постійно запрошують Іру де завгодно. На одній зі сторін дівчина зустрілася з Ромою.



Промен сонця Рома буквально зачаровує Іру. Так посмішка, солодка і цілеспрямована, що незабаром не було слідів її зволоження. Хлопець завжди жартував, сказав смішні історії, і дівчина просто не хочу, щоб частина з цим смішним хлопцем. Після в’язниці Максим Роман став для Іри ромби серед грязі.

Вона була шокована, щоб дізнатися, що Рома втратила батька в юному віці. У зв'язку з цим, мама почала поводитися досить дивно. Ром довелося працювати на лікування. Здавалося б, психіки матері відновили. І знову прийшла проблема. Сам ром був знайдений, щоб мати серйозні захворювання. Хлопець справляється з цим тестом.



У зв’язку з тим, що пара швидко розвивалася. Ром запропонував Іра і був щасливий. пара приготування на весілляй Мати нареченої дійсно здавалося дивним. Жінка дивилася на будинок Іри, але наречена вирішила не реагувати на неї.



Напередодні своєї матері Ірина була захоплена, коли вона пам'ятала, що на тижні вона і її мати довелося літати до Греції. Ця поїздка була запланована заздалегідь батьками дівчини. Але мій батько не може піти через роботу, тому він повернувся до свого квитка. Яра розповіла про свою улюблену Рому, що вона повинна літати на тиждень з матір’ю на канікулах. Хлопець відреагував як можна, і сказав, що він буде божевільно пропущений.

Яра страждала від проблем спини, тому тепла Греція стала диханням свіжого повітря для неї. Але дівчина мала погані думки. «І що робити, якщо ситуація повторюється?» – а потім Ірина змусила її розуму. Рума залишилася самостійно в квартирі. Він зателефонував коханцю. Але що якщо щось незрівняно? Іра не може стояти зраді.



Шановні ювелірні вироби під ліжком Весь тиждень яра була схожа на голки. Цей відпочинок був більш схожий на деякі види катування. І хоча розум дівчини не знав. шемале Рома. Але старі травми не пустили її. Зустрілися з улюбленим та майбутнім мамою в аеропорту. Здавалося б, Іра повинна заспокоїтися. Однак, що не сталося.

У домашніх умовах дівчина розмахнула її валіз і побачила незнайому сережку під ліжком. На очах Іри потемніли, голова почала хребта. «Я ніколи не мав таких чудових сережок. Це не шахта, Іра збивається під носа. Вона відразу поросла на ноги і гучно називається ром. Він пішов, як вогонь.



"О, де ти знайдеш?" чоловік посміхався. Яра була готова ставити прямо зараз. "Я купив тебе, Ірус, але це, ймовірно, випав." Рома спокійно підійшов до свого приліжкового столу і взяв невеликий подарунковий пакет. Він був рвані. Яра не знаю, що збиралася. Але був мир в душі. Ром не лежав її.

Секрети старшого покоління Роми відразу прихопили, якби він запам'ятався важливим фактом. Іра не з'ясувала, хто може зануритися в коробку. "Ір, моя мама ..." Ше... У будь-якому випадку, це її. Вона не може залишити чужий будинок порожнім. Якщо ви зрозуміли. Вона дійсно хвора. Це психічний, будь ласка, розуміння. й



Яра зірвала в коханні. В її голові, в якій послав все. свінгери Захопити його. Найцінніше в її житті є ром. І давайте мати таку делікатну проблему. Іра ніколи не дасть такої яскравості і доброї людини страждати. «Не страшно, тепер модно носити одну сережку», Ірина захопила кімнату посмішки.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное