Баклажани в молдавському порядку, вони тасти, ніж м'ясо і не гіркоті.

Я недавно спробував вогонь. баклажани Дуже незвичайний спосіб. Подруга запропонувала змінити звичний літній овоч за винятком визнання. І це стосується як зовнішнього вигляду, так і смаку страви. Сьогодні я пропоную зробити блакитні оригінальні овочеві куртки!

р.

Баклажани в каструлі Для рецепта потрібно кілька баклажанів одного розміру. Виберіть не дуже великі плоди. В ідеалі кожен з штук в розрізі повинен бути не більше ніж долоню. Ці куртки і смажити зручніше, а потім їсти більше приємних. Перевірити!

інгредієнти
  • 2 середніх баклажани
  • 50г борошна
  • 100г сухар
  • 2 яйця
  • 50мл рослинної олії
  • 1 л води
  • 200г сметана
  • 1 ст.л. солі
  • 2 зуба. Кошик
  • Малкa


Підготовка
  1. В першу чергу готують баклажани. Якщо ви хочете очистити їх, то порізати їх уздовж на кілька частин. Головне, що всі шматки мають однакову товщину не менше 1 см. Потім закопують баклажани в солоній воді протягом 30 хвилин. Це профілактичний захід, завдяки якому ви будете уникати гіркоту в готовому посуді.



  2. Далі витягніть овочі з води і змочіть кожну штуку з бавовняним або паперовим рушником. Необхідно видалити всі зайві вологи.
  3. Баклажани мають неприємну особливість: вони поглинають масло дуже сильно під час смаження. Тому ганчірка вкрай необхідна. Для цього покласти борошно в одну миску, і паніровки в другому. І на третині злегка збити яйця, посоливши їх за смаком.
  4. Збийте кожну частину баклажанів спеціальним молотком для пелюшок. Якщо у вас немає одного, використовуйте ролик або скляну пляшку. Робота швидко, як сині, швидше затемне. У цей час можна запустити нагрів сковорідки.



  5. Згорніть кожну частину борошна. Зніміть його. Потім копають майбутні пахви в яєчній суміші, а потім в паніровці.
  6. Після негайного розміщення заготовки на нагрітій сковороді, попередньо додаючи рослинне масло до неї. Нагріваємо баклажани в балці на сковороді до обрешітки з 2 сторін.



  7. В той час як баклажан смажений, я раджу зробити соус. Для цього змішайте сметану, подрібніть часник, кріп і сіль. Ви можете використовувати інші спеції за вашим смаком. Як копчена паприка. Подавати готові баклажани цибулю нагрі з прохолодним соусом. Пальці добре!


Редакційна порада: баклажани в сковороді Краса цієї страви полягає в тому, що його можна їсти як гарячими, так і охолодженими. Для м'яса або риби в якості гарнірів відмінно підходять такі куртки. Або ви можете подавати їх як закуску.

2616562

Якщо ви не любите смажені баклажани, намагайтеся випікати ці подрібнювачі в духовці. Я думаю, 15-20 хвилин при 180 градусах буде досить. Але я не буду на результат, так як я сам спробував обсмажити пахви за цим рецептом. Якщо ви запікаєте їх, обов'язково поділіть результат у коментарях!

І якщо ви не любите смажені баклажани, я раджу зробити оригінальну тушку з рослинного. Моя колега Єкатерина Вороніна нещодавно розповіла мені, як зробити пряні сині. Вам сподобається рецепт!



Для домовласників, які люблять кулінарні експерименти, маю цікавий рецепт баклажанів французьким. Помітно поділився своїм колегою Анастасія Чубар. Ви знайдете його на посилання.

І нарешті зловити незвичайний рецепт консервованих баклажанів з секретним інгредієнтом. Я не думаю, що я можу додати його до зими. Дуже дякую!

Розкажіть мені, що вам подобається робити баклажани? Це буде чудово, якщо ви поділитеся вашим рецептом в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное