До зустрічі Ганна, Познайомитися з любов'ю коханих, але любов змінив все.

Історія я хочу поділитися з вами сьогодні приніс мене до сліз. Ганна і Шейн Берков показали мене, Яка любов? Кришталево чисте відчуття, захищене від презудії та стереотипів. Я сподіваюся, що ця історія надихає вас стільки, скільки це надихає!



Веб-сайт: www.shaneburcaw Спеціальна любов На пологах Шане Беркове було віддано роздратування діагнозу. З 2 років хлопчик почав рухатися виключно в колясці. На жаль, в нашому суспільстві вірять, що такі люди домовилися до самотності. Але історія про сяючий відтінок доводить інакше.

Він зустрівся з майбутнім дружиною онлайн. Вона писала йому і вони почали спілкуватися. Поки дружба зросла в щось більше, а любителі вирішили одружитися. Шайк і Ганна офіційно підписали свої відносини у вересні 2020 року.



Веб-сайт: www.shaneburcaw Здавалося б, що може пережити своє родинне щастя? Звісно, це не було без потоку капелюха, яка впала на молодят. Вони працюють в соціальних мережах, де вони показують, що любов може бути різним. Але деякі люди важко вірити.

Ганна вважається няня Шане або опікуном. Не кожен вважає, що звичайна дівчина може дійсно любити хлопця з обмеженими можливостями. Довести протилежне суспільство, обмеженим стереотипами, любителі знімати відео на каналі YouTube. Вони показують, що їх щоденне життя.

р.

Веб-сайт: www.shaneburcaw У зв'язку з тим, що на рахунку більше 950 тис. осіб з усього світу. І більше людей дізнаються про Ганна і Шейн Беркув, що скорочилися стереотипи ділової ситуації, які мають правовідносини. Любов цих хлопців - це правда. Однак це не повинно викликати такого бурхливого резонансу в суспільстві.

Для багатьох ця дивовижна пара стала рольовою моделлю. Приємно дивитися їх, оскільки вони здаються. Це просто, що Ганна і Шейн не намагаються здаватися, як вони не є. На жаль, це не дивно в сучасному світі.

Перед погодженням Ганна, Шейн вважає себе тягаром близьким. Він знав, що його обмеження можна пригнічувати. Але дівчина назавжди змінила свою думку.



Веб-сайт: www.shaneburcaw Коханці розуміють один від половини слова. Вони комфортні разом з тим, де вони є. Звичайно, Ганна часто допомагає чоловікові фізично. Наприклад, можна перенести його на руки при необхідності. Однак це не проблема для пари.

Крім того, хлопці люблять сміятися самі. Всі їх невдачі вони легко сприймають і легко. І не бачу його дружини. Це просто стан, який навчається жити разом.

р.

Веб-сайт: www.shaneburcaw Онлайн Hannah і Shane Bercow бували зірки. Вони часто інтерв'ють, просять хитрі питання. Однак жінки відповідають кожному з них посмішки. Під час свого життя вони зуміли зіткнутися так багато невідповідних коментарів і навіть образів, які навряд чи здивують їх.

Діти почуваються позитивно. Ви дивитесь на них і душа щаслива. Не дивно, що така велика кількість абонентів слідують за життям закоханих. Це дуже надихає!



Поділіться цією статтю з друзями та знайомими. Давайте якомога більше людей, щоб дізнатися про цю дивовижну історію!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное