Навіть у відпустці, невтомна гіпсова плита, є секретний інгредієнт, щоб зробити курчат соковитими

Випадково прийшов в цікавий рецепт торта сирий Гіпси Галини. Я спробував його на сніданок. Для того, щоб сказати, що це смачно сказати нічого. Чоловік прийшов, щоб апетитний запах!

Сьогодні видання. "Сайт" Надайте інструкції про те, як правильно підготуватися і млинцій Вашої коханої буде приховувати їх як cheeks, так і попросити більше добавки!



Рецепт сиру та зелені Інгредієнти
  • 300 мл теплої води
  • 500г борошна
  • 1 ч.л. солі
  • 0,5 ч.л. соди
  • 1 яйце
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 3 ст. л. лимонного соку
  • 50г зелений
  • 500г сирний пуф
  • вершкове масло


Підготовка
  1. Залити борошно в миску, залити теплою водою в середину. Додайте сіль і соду, і залийте лимонний сік.



  2. Перемішати і потім залити рослинне масло. Змішайте м'яке тісто своїми руками. Габаритний зображення



  3. На пилоподібному борошняному столі 2 хвилини перемішайте тісто. Потім розкачати її в кульку, а потім розділити її на 5 частин. Кожна частина паперу розгортається в кульку і викладається для борошна. Обкладинка з харчовою плівкою і залишити на 10 хвилин.



  4. Для начинки натерти сир в дрібній тертці. Наріжте зелень ножем. В якості зеленого гіпсу Галина радить взяти петрушку, олівець і зелену цибулю. Додати зелень до сиру, збити яйце і добре перемішати. Блінд 5 кульок з начинки.

    2124704, Україна



  5. Руки розкачати кожну кульку тесту в торт діаметром близько 10 сантиметрів. У центрі торта викласти начинку сиру і зелені. Підшийте краю тесту в центрі. Подаруйте тісто плоскою формою. Повторіть, що з усіма частинами тесту.





  6. У нагрітій сковороді з рослинною олією обсмажте тістечка на 2 хвилини з кожного боку. Краще обсмажити під кришкою. Габаритний зображення



  7. Перед подачею змастити кожен торт з маслом по обидва боки. Це, свінгери Готовий. Бодибилдерши!





І побачити весь процес приготування цих тортів, дивитися відео з гіпсової Галини. Я збираю сир і зробіть його смачним.

про:blank

Також я раджу познайомитися з рецептом фінських картопляних тортів. Здавалося б, що нічого особливого, все просто, але з сиром і червоною рибою - просто їсти!



Я впевнений, що цей рецепт сиру і зеленню буде корисний Вам більше одного разу. Для сніданку або на обід можна подавати такі коржі.

Вони готуються просто і використовуючи мінімальна кількість товарівй Якщо ви хочете спробувати щось нове, особливо без напружування, то цей рецепт ідеальний!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное