В принципі я не додаю борошно до деруни, я варю протягом 20 років тільки за цим рецептом.

Відверті без борошна Вони м'які і соковиті протягом тривалого часу. І не хвилюватися, нічого не буде впадати в процес смаження. Як експеримент, можна не тільки виключити борошно, але і додати деякі абсолютно незвичайні інгредієнти. Які інгредієнти? Ми розповімо, що в нашому матеріалі.



Іноді господиня може зіткнутися з різними проблемами при підготовці драпірів. Вони можуть бути занадто твердими, або згорнути, або спалювати. Це хороша ідея, тому що немає бажання перевести продукцію. Але головне в цьому випадку не варто відмовитися і продовжити експерименти. Ви можете безпечно додати. диференціатор І смак, що відбувається.



Головна Склад
  • 7 велика картопля
  • 1 цибулина
  • 3 яйця
  • 5 зубчики часнику
  • шемале
  • зелень (необов'язково)
  • рослинно-масляний
  • сметана


81466034

Піски Приготування
  1. Очистити картоплю від шкірки і натерти їх на тертці. Виберіть розмір терки самостійно. Якщо потерти картоплю на великих зубчиках, вона також буде чудовою для савору. Обов'язково злити зайву рідину, яка утворюється під час тертя картоплі.
  2. Додати в картоплю натерти цибулю, подрібнити часник і яйця. Точно змішайте всі компоненти до однорідності. Пуш. шемалей Свіжі зелені можна додати при бажанні. Або замініть його за допомогою висушеного кропу, наприклад. Це дасть вам чудовий запах.
  3. Фрі драніки без борошна на невеликій кількості добре розігрітої олії. Як тільки кожен картопляний млинець засмажений, покласти його на паперовий рушник. Рушники повинні поглинати зайвими залишками олії. Серв. гарячий-друм з холодною сметаною.


р.

Відверті без борошна зі сметаною і кабачками Інгредієнти
  • 5 Середньої картоплі
  • 1 яйце
  • 1 цибулина
  • 2-3 ст.л. L ферментований молочний сир
  • 100г кабачків (необов'язково)
  • 2 ст.л. сметани
  • 1 морква (за бажанням)
  • шемале
  • рослинно-масляний




Підготовка
  1. Принцип підготовки цих драпірів точно так само, як і в першому прикладі. Але рецепт трохи відрізняється. Ви можете приготувати два способи. Спробуйте додати рослинний компонент замість борошна. Як морква або кабачки.
  2. В якості експерименту можна взяти трохи сметани і сир. Сметана не додасть картоплі темряву до потепління, поки не затертий рослинний хворий чекав її повороту до смаження.
  3. Або спробуйте об'єднати деякі з перерахованих інгредієнтів. Давайте скажемо журавлик без борошна, але з кабачками і сметаною. Оригінал морква І кисло-молочний сир. Це не тільки смачний, але і дуже корисний.


Херсон

Змішувати домогосподарки прийшли з сотнями рецептів без борошна. Можна додати трохи манка або твердий сир. У короткі, дайте вільний смолу уяву, щоб блюдо досягла слави. Я впевнений, що ваша сім'я сподобається таким смачним і незвичайним приготування їжій Не забудьте розповісти нам, як ви робите кульки. Ви використовуєте борошно або додавання щось інше? Наші читачі будуть дуже цікаві нові та круті рецепти.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное