Американський дієтолог дав рецепт корисного змії на яблучному пюре

Я обсмажити яблуко млинці в каструлі, щоб диверсифікувати мій сніданок. Тексти пісень, а це означає: І дивитися тонкий і красивий. Цей рецепт від американського дієтолога!

З млинців (в нашому випадку - Американські млинці) дуже смачні, м'які, ніжні і соковиті. Яблука можна замінити бананом при бажанні.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки панчохие. Працює перший раз!

060606

Млинці в каструлі Інгредієнти
  • 50г яблучний пюре
  • 50г борошна (рис або пшениця)
  • 1 яйце
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 1 ч.л. цукру (або меду)
  • щіпка


Підготовка
  1. Як основа, потрібно Чистийй Можна взяти, як готове дитяче приладдя з магазину, або запікати яблука самостійно і подрібнити їх блендером в пюре. Але я думаю в сезоні яблук, другий варіант більш корисний і економічний!



  2. Для Увійти Найкраще рішення буде рисовим борошном, але якщо це не так, то досить підійде звичайна пшенична борошно. Габаритний зображення



  3. У зручному контейнері змішайте яблучне пюре з яйцем. Додати борошно, розпушувач і щіпку солі. В якості запашувача можна взяти як цукор, так і його замінник. У моєму випадку мед.



  4. Стирайте все разом. Випікати млинці з двох сторін до готовності в добре розігрітій сковороді без масла.



  5. Серв. млинці або мед, а також з улюбленими фруктами. Бон привіт!





Також я раджу познайомитися з 5 перевірених рецептами млинців. Не пропустіть сніданку зараз! Дуже смачна страва.





Млинці в каструлі швидко і просто. Головне не додати масло до сковороди. Я раджу готувати їх двічі стільки, тому що млинці дуже хороші. смачніВажко зупинитися на 3 до 4 штук!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное