Я варила кабачки тільки в духовці, поділився перевіреним рецептом.

У літньому я майже кожен день варіть щось з кабачків. Моя бабуся відправляє їх мені на космічну вагу, я повинен щось пережити. І тепер я нарешті знайшов рецепт, який можна варити часто і без снів. Я кладу все в духовці і блюдо готове. Я подарую вам покроковий рецепт кабачків в духовці.



Редакція "Сайт" Він ділиться з вами простий рецепт, після чого не потрібно мити каструлю. І як бонус, ми розповімо вам, як приготувати ідеальний соус для цієї страви.

Покроковий рецепт кабачків в духовці Інгредієнти
  • 2 кабачки
  • 2 яйця
  • 1 ст.л. твердого сиру
  • 2 ст. ложки
  • 3 ст.л. борошна
  • сіль
  • смачний
  • оливкова олія


Соус інгредієнти
  • КСНУМКСг йогурт
  • 2 ст.л. оливкової олії
  • перець
  • 1 ч.л. гірчиця


Підготовка
  1. Візьміть два середніх кабачків. Вимити, відрізати хвости і натирати їх на великій тертці. Потім їх потрібно добре вичавити. Якщо ви не закінчите, ви будете закінчуватися одним великим млинцем замість млинців.



  2. У окремому контейнері збити яйця. Додати до кабачків.



  3. Відправте тертим сиром там. У оригінальному рецепту відео якого буде нижче, запропоновано прийом пармезану. Я замінив його сиром і був смачним.



  4. Потім додайте борошно, тріщини, сіль, перець і деякі трави. Я додав часник, але це справа смаку. Стирайте все вгору. На лотку накривають пергаментом, викладають одну столову ложку отриманого тесту. Додайте кілька крапель олії до кожного млинця. Відправте до духовки за 30 хвилин при 180 градусах. , Україна

    Веб-сайт

  5. Під час приготування кабачків ми зробимо соус. Для цього змішайте звичайний товстий йогурт невеликого жиру з гірчицею і вершковим маслом. Додайте сіль і перець за смаком. Поміряйте його на однорідність. Коли кабачки готові, обслуговуйте їх разом на столі.





У цьому відео можна побачити покроковий рецепт кабачків в духовці.

про:blank

Як ви можете побачити, це дуже просто і швидко. Немає особливих зусиль. Ми звикли поділитися з вами рецептом маринованих кабачків, які готуються за 5 хвилин. Я сподіваюся, що вам подобається цей рецепт, скільки я робити. Бон привіт!

Що робити кабачки в середині сезону?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное