Гостям і матір'ю нареченої сміхалися, але чекають сюрприз

Чи можливо на весілля щасливою? наречена? Це неспроможність. Всі наречені красиві на такі яскраві і сімейні дні. Навіть якщо якийсь елемент макіяжу або одягу далеко від ідеального, ви не повинні підніматися зі своїм чартером в чоловічий монастир. Але іноді навпаки буває.



Наречена Тетяна Дмитрієва дуже любила її. підошва Олександра. Це зрозуміло. Яка мама не любить її солодку дитину? Тільки Сашенка вже виповнила 29, і він не поспішав відірвати свою маму спідницю. Тетяни, що звучать у всіх сортах речей. «Це так красивий. Промінент, високий, сміливий. Деякі дівчата будуть фантастично щасливі з чоловіком, жінка зневажена.

Майже 30-річний Сашенка мати не сердитися іноді. Вона як вона говорить. Послухайте поради. Це дивовижна дитина, без слів. Тільки коли людина зустрілася з Наталією, він забув всіх інструкцій своєї матері. Дівчина була настільки енергійною, солодкою і життєрадісною, що вона виграла серце великої дитини за лічені секунди.



Спочатку Саша не плуталася з тим, що обличчя Наталі серйозністьй Зустрілася пара і дівчина пояснила характер її рубців. Виявляється, що всі несправності автомобільної аварії, яка травмувала її всієї родини. На щастя, не було випадковості. Але обличчя дівчини тепер прикрасив кроковий ніс і опікує на лівій стороні її обличчя. Спочатку Олександр не плутався. Але трохи пізніше він почав думати, «Що буде мій мама? й



Олександр і Наталія продовжили зустріч. Хлопець був дуже легко поруч з коханим, і він очікував, що сім'я затвердить свій вибір. Але Тетяна Дмитраєвна захотіла сина майже супермодель. Тільки Саша лякала не тільки це, але що її мати вдасться поставити тиск на нього. гвинт вгоруй Він сказав, що він не прийде до цього.

На перший погляд знайомство було надзвичайно успішним. Наташа була дуже життєрадісна і розмовна, як завжди. батько Саша миттєво знайшов спільну мову з нею, і її матір посміхнувся кожного разу. Але в кінці вечері вона попросила дуже жорстоке питання: «Наскільки, як можна вибрати такий жаба?» Чи варто тебе?

759083 р.

«Мама, питання нашого весілля вирішуються». Ні один збирається скасувати його, Олександр спокійно відповів. А потім Тетяна впав в хістерію. У ході були найбільш поширені маніпуляції, які тільки придумали людства. Як ти лікуєш твоїй мамі? Я не можу уявляти таку ручну людину, що марує цей Кікімор. Я відчуваю себе погано. Я маю серце! сина кинувся з дому, як матір його відігравав одну театральну сцену.

3610Р. 4200Р.

Наречена вирішила відмовитися, але потім сумніви оселилися в серці Олександра. Може бути, він дійсно заслуговує більше? Або ні? Звісно, завжди можна отримати розлучення, якщо сімейне життя не працює. Неважливо, скільки тиску Тетяна, але весілля вирішили грати. Саша породила вкрай холодно, як ніби Наталя зробила щось неправдивим до нього. Під час урочистого виступу Тетяна взяла підлогу і шляхетно почала розповідати, що Наталя – це гарна людина, але не краса. «Я не затверджую мого сина. Як ви бачите, він збирається проти мого заповіту. Що робити, таке рідко, - сказав мати-в-право в скарзі голосу.

Наталя взяла глибоке дихання і виглядала. У куточках очей почали збиратися чайники. Вона розуміла все чудово, але сподівається, що Тетяна змінила її розум. «Ви знаєте, що, Сашенка, замаринуй маму», – дівчина змащена і кинула букет саме в руки її невдалого чоловіка. Наталія підібрала п'яту сукні і під гучним шламом залу зй Тетяною реалізовано, що аудиторія була сміятися на ній, і вона кинула ще більше через це.

776127

Після такого сором'язливого Тетяни і Олександра кицька один одногой Не вдалося знайти спільну мову. Чоловік відчував провину, бо Наталя дуже сподобалося йому. Але він не може захистити свою дружину, не може захистити її навіть від своїх близьких родичів. Тетяна спробувала переконувати сина, що Наталя не була долею. Після 6 місяців, як наречена втечула, вона з'явилася в житті сім'ї.



Тетяна і Олександр зустрілися з Наталією біля одного з супермаркетів. Дівчина не була визнана. Хороший ніс, хороший обличчя. Так, залишилися рубці, але очевидно, що дівчина прагнула допомогти від фахівця. Потворна наречена? Це смішно. Наталія жив щасливо і тепер повністю задоволена сама. Потворна душа? Що звучить більше, як правда. Не складно вгадати, який характер ми говоримо про.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное