Легкий смак салату "Одеса", який готують без крапель майонезу

Легкі салати без майонезу - справжня знахідка. Я люблю ситні салати, які мають білок, вуглеводи та свіжі овочі. Але майонез здається зайвим для мене. Добре, що я знайшов салат, який ідеально поєднує всі вимоги. Цей рецепт на своєму YouTube-каналі поділився розумною українською господинею Віка. Я поставив відео в кінці статті.



YouTube і сьогодні видання "Сайт" Він хоче поділитися рецептом салату Одеса з вами. Довірте мене, ви цінуєте!

Салати без майонезу Склад
  • 4 яйця
  • 150г сир
  • 100г кукурудзи
  • 2 свіжі огірки
  • 3 ст.л. сметани
  • 2 зубчики часнику
  • Феннел
  • сіль і перець


Підготовка
  1. Спочатку нарізаємо огірки соломкою. Поставте в глибоку миску.



  2. Тепер вирізати твердий сир. Найкраще, якщо ви порізати його з блоками однакового розміру, як огірки. Але це ваш смак, я дуже люблю його, коли салат однаковий розмір. Додати сир на огірки. р.



  3. Заварити яйця і охолодити їх. Зварені яйця також розрізають соломкою і направляють на інші інгредієнти. Подрібніть пучок свіжого кропу і додайте в салат. Свіжа зелень додасть не тільки приємний смак, але і вітаміни.



  4. Потім додайте в все консервовану кукурудзу. До речі, можна взяти молоду варене кукурудзу, після чого смак буде дуже цікавим. р.



  5. Окремо приготуйте АЗС. Для цього подаємо часник в сметану, додаємо сіль і чорний перець. Стирайте все разом. Після цієї суміші зробіть салат. Ви можете посидіти на столі і насолодитися смаком.





Ось відео господині, що робить цей простий салат.

про:blank

Я вже сказав, що салати без майонезу незамінні в арсеналі будь-якої господині. Це означає, що не багато з них. Так я пропоную вам ще один рецепт салату Вікторія. Не менш смачний, ніж Одеса. Він сподобається любителям м'яса салату. Спробуйте, ви цінуєте його.

про:blank

Я сподіваюся, що ви насолоджувалися цими простими, але успішними рецептами. Це прості інгредієнти, але їх поєднання ідеально. Успіхів з вашими кулінарними експериментами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное