Як породжує дитину 19 років

Властивість Рівненської області Світлана Ковальчук знає, що багато дітей. Вона була в стані постійної вагітності всього за 30 років. У житті вона подарувала 19 дітей. вона тепер 45, але вона не виправдала, що вона може незабаром мати 20-му спадкоємцю.



Як живе одна з найбільших сімей України і які труднощі робить обличчя Світлани? Ви дізнаєтесь про це в нашій статті.

Багато дітей Світлана Ковальович – рідне село Глінного, де майже кожна родина може похвалитися великою кількістю дітей. Назва матері-героїну тут багато жінок. Сьогодні історія про одне з них.

Світлана і чоловік Петро зумів виділити серед усіх мешканців села України. Разом вони стали батьками 19 дітей. Жінка чесно допускає, що її складно. Після того, як вона була в стані постійної вагітності протягом багатьох років.



Лакі Зараз мати України 45 років. У 19 разів Світлана народилася на власній. Попри багаторічний досвід, жінка погана. Маючи дитину в 18 і 45 - різні речі. Здоров'я не така ж, і можливості організму повинні бути розглянуті.

Чому чоловіки мають стільки дітей? Відповідь проста: Світлана та Сергій справді релігійні люди. Вони обіцяють Божих звершень і стежать за традиціями своїх сімей. Наприклад, жінка має 7 синів і чоловік має 14.



Уявіть собі: Мати Світлана має 98 онуків. Неприпустимо! Її чотири старших дітей вже мають дітей. А тепер мама багатьох дітей теж стала грандіозною. Вона має 13 онуків так далеко.

Як живе сім'я так багато дітей? Збереження ферми і саду. Заради щасливого сьогодення та майбутнього, всі господарські роботи. Всі вони можуть. У літньому віці діти разом з батьками збирають сезонні ягоди для продажу.

У цей час Світлана є однією з наймолодших дітей. Ви не можете допомогти, тому ви повинні впоратися з усіма завданнями самостійно. Наприклад, на плечах жінки повністю лежить варіння, а також решта будинку.



Для годування такого горду дітей необхідно приготувати багато. Відро борщу або супу зазвичай зникне протягом дня. Якщо Світлана ліпить і варить пельмені, не менше 200 штук вистачить вчасно. Жінка випікає власний хліб.

Також сільська сім'я робить велику кількість зимових препаратів. Це мінімум 300 банок консервованої їжі, 70 мішків картоплі і десятки коробок буряків і моркви. Будинок, в якому живе родина Світлана, чоловік збудував своїми руками. Батьки і діти живуть разом з 6 кімнат.

р.

Брати і сестри одягають один одного. Сім'я не живе дуже багато. Для вищої освіти для старших дітей подружжя не було грошей. Таким чином, вони дуже горді, що їх сина вдалося дізнатися, щоб стати механіком фіксатором, залишаючись на районний центр.

У багатьох сім'ях діти не мають дітей протягом багатьох років. Побачити, що вони ще не готові. Дитина це велика відповідальність. Світлана і Пітер, якщо я можу сказати так, набагато простіше. Для них народження дитини - диво. Якщо жінка вагітна, це буде Бог.

р.

Я не буду судити когось іншого вибору. Але я просто не розумію. Щоб мати дитину і покласти його на ноги, потрібно ресурсів. Внутрішня і зовнішня. Я маю на увазі стабільну фінансову ситуацію. Зважаючи на те, що діти Світлани не можуть дозволити собі отримати вищу освіту, можна зробити висновок, що в сім'ї не вистачає грошей.

Що ви думаєте про це? Якими є релігійні принципи, коли мова йде про материнство?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное