Я кладаю сквош на обличчя ввечері, і вранці я прокинувся молодшим, з гладкою шкірою.

Що корисно кабачки, я знаю з дитинства, тому я використовую їх в сезоні: обсмажити, зробити млинці, ікра, асасерол пеку і додати їх до супів і салатів. І нещодавно я дізнався, що цей овоч може стати супер помічником для приведення краси.

Поставте на ніч. качки На обличчі, і вранці я прокинувся молодшим, з гладкою шкірою. Просто мінус 10 років!

Габаритний зображення

Сьогодні видання. "Сайт" ділитися ексклюзивними рецептами СкріншотиЗгладжування і відбілювання обличчя. У сезоні кабачків це гріх не спробувати!

Я скажу прямо, зі сквошу маску мій останній відкриття. Виявляється, що цей овоч набагато корисний для шкіри, ніж огірок. І все тому, що кабачки складається з 90% від структурованої води, решта є волокнами і мікроелементами. Завдяки цьому цукіні маски відмінно зволожують шкіру, освітлюють і заспокоюють її.

Зучині на обличчі легко наноситься у вигляді кілець і натертої маси на тертці.

Р

Найпростіший варіант - мити кабачки, натерти її на тертці і загорнути її в марлі. Помістіть його на обличчя і проведіть його на 20 хвилин. Така маска буде гладкою і прекрасно зволожувати шкіру!

21455718

регенеративний і корм-маск Підходить жінкам будь-якого віку. Ви можете зробити це практично щодня і застосувати його навіть на очах, не боятися побічних ефектів.

Що робити? Напишіть: на 2 столові ложки тертої кабачки потрібно взяти столову ложку пропареного вівсяного. Добре перемішати масу до однорідності, а потім нанести на очищену шкіру. Тримайте 15-20 хвилин, а потім зніміть залишки маски з бавовняним диском і змийте холодною водою.



Але ця маска допоможе проти сухості і флаксй Змішайте 2 столові ложки кабачкової маси з чайною ложкою сметани і чайною ложкою меду. Нанесіть на очищене обличчя, залиште на 15 хвилин, а потім промийте теплою водою.



Ну, ця маска моя улюблена. Чистіть середні кабачки з шкіри, натріть її на невеликій тертці. Знову потрібно всього 2 столові ложки кабачківської маси. Додаємо до кабачків столову ложку пшеничного борошна, яєчного жовтка, чайну ложку меду, вершки і трохи персикової олії. Останній, до речі, продається в аптеці і коштує недорого.

Будь ласка, зауважте, що потрібно перемішати маску тільки цілодобово. Наносити маску відразу після варіння, так як вона не може зберігатися протягом тривалого часу.



Для отримання найбільшого ефекту потрібно використовувати молоді свіжі фрукти. Ці овочі найбільш соковиті, містять всі необхідні вітаміни і максимум Зволоженняй
й ¶
У косметології кабачків немає протипоказань, косметика на основі неї підходять для будь-якого типу шкіри, однак, роблячи маску для обличчя вперше, обов'язково проведіть тест на реакцію шкіри: накласти невелику масу на область на зап'ясті протягом півгодини, а потім мити. Якщо шкіра відреагувала нормально, то сміливо запустіть заявку!

Я також рекомендую вам дізнатися, які домашні маски для обличчя Meghan Markle воліє. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!



94664925

Які переваги кабачків? Всі Цей овоч має майже всі мікроелементи, які так корисні для людини: вітаміни групи В і Е, аскорбінова кислота, і фосфор з залізом, і кальцій з клітковиною. І це далеко від повного списку!

Так кабачки воістину цареві літа, і ви можете використовувати його, як ви можете бачити, не тільки для їжі. Наведені маски 100% замінять подорож в салон краси!

Я зробив це. Скріншоти? Всі улюблені рецепти?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное