Комбінація лаваша і будь-яких ягід, гідна заміна на Наполеон влітку

Кошик лаціна І випікають ягоди ввечері, поспішаючи помперувати будинок. Такий легкий варіацій струделя виходить, але вам не потрібно мені з тісто, все максимально просто, швидко і одночасно дуже смачно.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки Прокрутка і ягоди. Мій улюблений чайний снек!



Рол Лаваш з сиром Інгредієнти
  • 350г сир
  • 100г цукру
  • 2 яйця
  • порошок
  • Ягоди
  • Лава


Підготовка
  1. До сиру можна замінити вершковим сиром або солодкою сирною масою, додати яйце, білок і цукор. Якщо сир є водяним, можна додати трохи крохмаль. р.



  2. Зріжте блендер на однорідність.



  3. Розтираємо лист лаваша, змастити його за допомогою запеченої маси, потім посипаємо будь-якою ягодою. Я люблю червоної смородини або вишні, але ви обираєте на свій смак.



  4. Ретельно розкачати лаваш в рулетку, вигинаючи краю. р.



  5. Поставте рулон на чашу, покриту пергаментним папером. Помаранте верх рулону збитим жовтком. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 25-30 хвилин до готовності.



  6. Викласти цукрову пудру на готовому рулоні. Нарізаємо його на шматки і подаємо її до столу. Бодибилдерши!





Для ознайомлення більш докладно з методикою приготування такого рулону див. відео з кулінарного каналу «Vica-Simple Рецепти». Є багато розумних і перевірених рецептів, які приходять з чубчиком!

про:blank

Також я пропоную познайомитися з дійсно золотою рецептурою для яблуня. Соковита, з тонким тістом, солодкою начинкою і апетитною хрусткою скоринкою, безумовно, підкорить всі ваші будинки і гості!



Рулетка лаваша з сиром і ягодами можна приготувати добре швидкий і простийДуже смачна точка Божевілли! Крім червоної смородини з сиром, мені подобається поєднувати малину або вишні з вершковим сиром в такому рулоні.

Спробуйте смачну їжу, ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное