У селі мій бабуся спробував таких солодощів, я навіть не дивлюся в шоколаді з магазину.

Я не купую солодощі для своїх дітей, і я не їсти їх самостійно. Без барвників і цукру легко. Я зроблю цукерки з сухого фруктів в домашніх умовах, я навіть не дивлюся в шоколаді з магазину.

P-candy готується швидко, легко і легко Вони приходять супер кориснимий Тексти пісень, а це означає: Це смачно, я не можу поставити його на слова! Я люблю цей і творчий боковий, а саме розкачати кульки з датної суміші, а потім копати їх в какао, кунжут або кокосові стружки.

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати смачні"Rural PP цукерки" з різних сухофруктів і горіхів в домашніх умовах. Як домашній ласощі, ви можете бути впевнені!



Сухі фруктові цукерки Склад
  • 100г дат
  • 80г мигдаль
  • 3 горіхи
  • 80г сушений
  • 4 ч.л. меду
  • 100г клітки
  • 40-50г кунжуту
  • 40г какао
  • 40г кокосових стружок


Підготовка
  1. Спочатку готують горіхи і сухофрукти. Насправді, ви можете взяти будь-яку, але я рекомендую, що є дата серед них. Вони дають солодкість і в структурі вони в'язкі, що означає, що це зручно ліпити цукерки з них пізніше. Горіхи можна приймати будь-які, як лісові горіхи, і горіхи і мигдаль. Ви можете поєднувати. Промийте сухі плоди і висушіть їх.





  2. Вам також потрібно засолити. Я зазвичай використовують мед. Краще рідке акасія. Замість меду можна взяти кленовий сироп або агавний сироп, ось що в домашніх умовах і що вам подобається краще.



  3. Покладіть горіхи, сухофрукти і засолити в чаші блендера. Для аромату можна додати екстракт ванілі, але це для аматора. Не забудьте видалити кісточки з висушених фруктів першим! Збийте все для однорідності, але не дуже дрібно. Ви повинні бути досить пластикові маси, які легко працюють з.





  4. Я приготував 2 сорти цукерок: дати, мигдалю і кліщів. І другий варіант висушують абрикоси і горіхи, але ви подивитеся на свій смак. Я також хочу додати насіння гарбуза до таких солодощів, але в цей раз я не робив.



  5. Сейм буде робити декор. Необхідно попередньо обсмажити в сковороді до золотистого. Як і какао, кокосові стружки (Я також рекомендую смаження), насіння і навіть насіння льону. Габаритний зображення



  6. Форма з мас фрукти і горіх м'ячі, а потім скидають їх в посипаннях какао, кунжуту або що ви підготували для неї. Залиште цукерки в холодильнику протягом години. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися, чому вам потрібна паличка в пакеті з датами і як зробити цукерки з дати. Ви можете їсти з чайом або каву!



Вони зробили в '90s. цукерка: сушені абрикоси, родзинки, горіхи, мед і звичайні дешеві печиво. Все це довелося прокручувати через м'ясорубку, прокочувати в кульки і порізати в тертому шоколаді. Я ще не пам'ятаю з ніжністю!

Я дуже люблю, що такі солодощі можуть бути не менше кілограмів: вони не відновлюють! Ви любите сушені фрукти цукерки, ви варили такі будинки?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное