Я не сором'язлива, щоб викликати клінінгову компанію, я дивився трюки від досвідчених очищувачів, я просто не знаю мій мати.

Дні прибирання будинку можна зберігати і насолоджуватися. Головне знати дамських хитрощів, які полегшують очищення. Я не соромлюся викликати клінінгову компанію, я бачив трюки на кваліфіковані очищувачіЯ просто не скажу мами.

Сьогодні видання. "Сайт" Повідомляємо, чому газові плити рубають стіни майонезом. Дивовижні трюки, які завжди допомагають!



У мене є один Василь, який працює в клінінговій компанії. Компанія швидко знімає і ефективно, а крім дорогих засобів, їх часто використовують народні. Дуже вдало!

Ось що Вася навчила мене про круті трюки. будинок-очищенняЗбереження мого сімейного бюджету та часу. Почнемо з останнім відкриттям: майонез. Кілька років тому я подав ванну плитку з авокадо наклейки. Авокадіани на приклейках в басейні, танцюють і посміхалися.



Приємно виглядати і весело. Ось тільки з часом палички прийшли в розслаблення, але відірвати їх з плитки всі руки не досягали.

Завдяки очищувачу для розповіді мені змащувати стіни майонезом. Залиште це на півгодини, а потім змийте водою. Поведи мене, після такого прийому на стіну у ванній кімнаті не буде сліду наклейок! Детальніше Наклейка-марка Вони очищають рослинною олією. Насправді майонез в основному складається з нього.



Дзеркала і іржаві двері можуть бути досягнуті з сумішшю перекису водню і соди для випічки. Обприскований цей продукт на дзеркалі або склі, а потім змивається губкою. І ви також можете використовувати крем для гоління - після нього, дзеркала запалять і зупинять туман!

Афіша рогоносецьй Позбутися від неї легше, ніж ви думали раніше. Просто залийте столову сіль на іржі, потім залийте лимонний сік зверху. Сік лимона буде розчинятися, а сіль вбирає іржі в себе. Залиште цей розчин на ніч і рум'яна вранці. Я впевнений, що ви будете приємно здивовані результатом!



Я б'ю не використовувати цей продукт на продуктах з мідним обприскуванням. Продукція справжнього міді не постраждає.

Прибирання килима в домашніх умовах допоможе. сода для випічкий Сушити пляму, а потім посипати содою. через 15 хвилин, це було порожнім. Далі змішайте одну столову ложку оцту і страви з теплою водою (200-300 мл) і, озброєну пензлем, обробіть плями.



Дверні ручки часто забруднені, і це вони, які видають недоліки при очищенні будинку. Щоб впоратися з брудними плямами допоможе тальк. Налийте трохи грошей на губку, потім протріть бруду. Видаліть сформовані котушки з бруду і тальки з мокрою тканиною серветкою. Потім ходимо знову через ручки з сухою тканиною.

Ну, отримайте його. жири На замовлення картоплі допоможе на дверцятах. Зріжте його на шматки, а потім протріть бруду. Далі протерти все вологою губкою і в кінці знову з злегка м'якою тканиною. Войла не буде ніяких слідів забруднення!

р.

І трохи більше про болючий для кожної господині - про пил. Подрібніть полки або тумбочки з серветкою, змоченою невеликою кількістю віконних пральних виробів. Після цього лікування поверхні залишаються чистими набагато довше.

Добре, полірований. поверхні Можна протерти гліцерином. Змішайте одну частину з 10 частин води. Вологий тканину в цьому інструменті і безпечно протріть пилоподібні поверхні.



Також я пропоную ознайомитися з відмінним екологічно чистим способом, як мити вікна до креки без розлучення. Витратні покупки не будуть корисні!



Які дні для прибирання вашого будинку будуть до вас. Ви можете працювати навколо будинку, як коня, пробачте вираз, або ви можете присвятити клину близько півгодини в день, але робити це творчо, використовуючи такі хитрощі. Все залежить від підходу і ставлення!

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Я посміхнувся, і думка виходить в голову: «У знаннях – влада!» Ви погоджуєтесь з нами?

Що таке люди. очищення Ви використовуєте його в домашніх умовах? Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное