Як тільки на ринку є сині сині, я готую Garni Yarakh майже щодня.

Баклажани м'ясоНе прості, але Гарні Ярах. Літерально це позаземне ім'я означає «відкритий шлунок», який є описом самої страви: баклажани з «відкритим шлунком» заповнюють м'ясом фаршу.

Це страва східної кухні, яка поширена в Вірменії, Туреччині, Азербайджані і в декількох країнах Близького Сходу. Я поділився рецептом з вірменським другом.

Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, інструкції з приготування запечених баклажанів з овочами та м'ясом під Його називають Гарні Ярах.й За рахунок своєї низькокалорійної композиції ця страва ідеально підходить для дієтичної дієти!



Баклажани з м'ясом в духовці Інгредієнти
  • 4 великі баклажани
  • 400г мелена яловичина
  • 5 помідорів
  • 3-4 зуба. часник
  • червоний перець, паприка, сіль, олівець за смаком
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Баклажани мити, частково очистити і обсмажити з усіх боків на сковороді до м'якого, трохи посолити.



  2. У сковороді обсмаження з рослинною олією обсмажте фаршу. Послати, додати столову ложку томатної пасти або очищених помідорів. Залийте воду (близько 50 мілілітрів), туші до готовності. Додати cilantro в кінці. 3250Р. 3700Р.



  3. Посмажити очищені помідори, додати часник і спеції.



  4. Покладіть томатну основу на сковороду, покладіть обсмажені баклажани на них, зробіть нарізку в них. Далі покласти фарш всередині, зверху також додати соус томатів.



  5. Баклажани випікають в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20 хвилин. р.



  6. Це, баклажани М'ясо готове. До речі, як начинка, можна додати перець, гриби до баклажанів, а м'ясо можна замінити, наприклад, з рисом. Верх баклажанів за смаком слід посипати сиром і зеленню. Бодибилдерши!





Також я пропоную вам ознайомитися з 3 простих рецептів страв баклажанів і 5 невеликих хитрощів з господині з досвідом. Якщо ви хочете випікати їх або варити на грилі, то краще варити з шкірою!



Це, безсумнівно, літня страва, як основа страви. баклажаниВони смачні влітку в сезоні.

Баклажани з м'ясом в духовці за цим рецептом виходять просто чудовими: ароматні, соковиті і серцеві. До речі, вегетаріанська версія з рисом також велика. Зробіть впевненість, що ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное