Від зелених горіхів Я підготував міцний напій, збираю горіхи обов'язково для Івана Купала.

У мене є величезний горіх вирощування в домашніх умовах. Я впевнений, що це близько 40 років. Не менше, ніж я можу пам'ятати. Дідусь ретельно доглядає за ним, ріже, годує. Для цього горіх подяка нам з щедрим збиранням. І щороку Дідусь використовує плоди до максимуму. Його авторський рецепт - це настоянка зелених горіхів.



Він готує його в липні, коли горіхи ще зелені. Це довгий процес, але настоянка варто. Гранпа називає його мускатним лікером і лікує його всім гостям. Редакція "Сайт" Він хоче поділитися цим рецептом з вами. Починався сезон горіха, можна зробити приготування!

Настоянка зелених горіхів Склад
  • 20 зелених горіхів
  • 1 час L сильний напій
  • 20 гвоздик
  • Кориця
  • 2 столи цукру.
  • 1 ст. л.


Підготовка
  1. Ми знаємо, що це не швидкий процес. Так, підберіть 20 м'яких і ще не зрілих волоських фруктів з дерева. Вимити і сушити.



  2. Наріжте їх на 4 штуки, покладіть їх в трилітрову банку. Додайте гвоздики і кориці. Залийте все в літрі гарної горілки. Наполягати в темному місці протягом 40 днів, іноді погладжувати кан.



  3. Потім всю цю суміш проціджують через три шари бренду в емальовану каструлю.



  4. Окремо варити цукровий сироп в пропорції 2 склянки цукру на 1 склянку води. Прохолодити його до кімнатної температури.



  5. Змішайте настоянку з цукровим сиропом, добре перемішайте. Подарунок мені. У кілька годин пляшки були пляшки. Це безпечно пити зараз! р.





На здоров'я, адже настоянка зелених горіхів має корисні властивості. Складається з вітамінів В2 і В3. Також напій містить корисні мінерали: калій, натрій, залізо і магній. Якщо ви спостерігаєте модерацію, ви можете допомогти вашій системі травлення. Однак з обережністю потрібно пити тих, хто має проблеми з нирками і печінкою.

Ще один секрет приготування цієї настоянки є правильним днем, щоб підібрати горіхи. Мій дід говорить, що бажано зібрати їх на 6 червня або 7, день Івана Хрестителя. Потім настоянка ідеально підійде. З горіхів, зібраних в цей день, він також готує дивовижне варення. Ви можете спробувати, чому ні. Тим не менш, діда знає, як це зробити, він зробив цю настоянку протягом 20 років!

Тексти пісень, а це означає: Чи ви намагаєтеся виготовити мускатний наповнювач в домашніх умовах?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное