Чехова використовується, щоб сказати, що розумні жінки важко.

Деякі чоловіки, і багато жінок теж вважають, що інтелект і навчання сексуальні матусій Вони кажуть, що чим більше приступить, тим більше шансів отримати шлюб швидше, так як чоловіки люблять дівчат, які повинні вчитися все, подбати про них, вирішувати маленькі проблеми з зовнішнім виглядом супергеро.

«У повсякденному житті головне, що господиня була добре», – Віталійк з сусіднього двору ділиться своїми спостереженнями. І я кажу йому: «Що ви скажете її, щоб ваша коханка?» Спінінг і очищення? Vitalik frowns за хвилину, але потім знаходить відповідь: "І я приїду до вас, щоб поговорити про кіно, біологія і останню книгу я читаю." Зручний розрахунок, немає нічого сказати, але це справедливо бути так, як це з коханим?

(доб. 3)

Сьогодні видання. "Сайт" Зібрав різні думки чоловіків про те, що дівчина повинна бути і чи потрібна освіта і читання жінок.

Як бачите, розмова з сусідом коротка. Він хоче господині, не далеко від розуму, щоб вона була легше жити. Ви ніколи не розумієте, що йде на голову. І якщо є менше думок у жінки, то не буде відволікатися від домашньої роботи. Я не підтримую його в таких переконаннях. Як відвертатися до останнього століття.

р.

Хмелю і покірний Але друг ехоес Лев Миколайович Толстий. Він сказав: «Це було добре, якщо тільки вони були в своєму місці». Покірні селянські жінки без спеціальних амбіцій і бажань для знань навряд чи кварель про його рішення.

Ви можете бути спокійними: така дівчина навряд чи виглядає на іншому. Для неї, з коханою, завжди є рай в хати, навіть якщо солодка в'язується міцно на дивані, при цьому вона летить навколо будинку метеликом, щоб відновити порядок і створити затишок навколо. Ця стара жінка подбає чоловіка, в першу чергу любові, а потім звикне до неї.



Наш читач Андрій вірить інакше. Розумна жінка краще, ніж будь-який талісман для чоловіка. Вона буде підтримувати і надихати, і вона порадує хороших слів. З таким скарбом і друзями я не хочу йти без нього. Вони стають нудними, щасливими. й

р.

Груша або суперстація І колишня батьківщина вважає, що комплексна наука сексуальні матусіЩоб максимально, який підходить для прекрасної статі, добре готувати і народжувати здорових дітей. Чим краще. Рай Бредбері, з іншого боку, кладе його таким чином: «Найбільш молоді люди злякуються до смерті, коли вони бачать, що жінка має будь-які думки в її голові». Не думайте? Написати коментарях за статтю.



А. Павлович Чехова не було легко приймати існування дівчат-інтелектуалів Антона Павлівовича. Він має всю історію про це. Це називається Рожевий панчіх. Я рекомендую читання, щоб підняти настрій (для цього потрібно натиснути на зелене ім'я). Не забудьте, що письменник майстерно керує залізницею.



Ще один мій каже, що він любить помірно розумні дівчата. Якщо така молода леді якось відступає, то простіше порадувати: вона купила подарунок, і вона знову готова з вами принаймні до кінця світу. Але не підіймає його. Він каже.



Насправді, є так багато чоловіків і так багато думок. Ви можете подумати, скільки вам подобається і сперечатися на цій родючій темі, але завжди буде деякі Віталки або Лева, які думають, що інтелект і освіта не жіночий бізнес і що ви не можете варити кашу з такими дівчатами. Дуже добре, що хоча б зараз прийшов час, коли жінка виглядала не тільки як коханка і тримач сімейного вогнища. Ми чекаємо ваших думок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное