Що робити на «мірор» дат 7.07, щоб гроші пливли в кишеню

Я шукаю вперед до 7 липня, оскільки це спеціальний деньй І це не про свято Івана Купала (хоча це також питання). Цікаво, що ми на чохлі іншої дати дзеркала цього року.



Я неодноразово сказав, що ці дні мають спеціальні магічні властивості. Не пропустіть можливість змінити життя. 7 липня найкращий спосіб зробити це!

Цього року Дзеркальна дата 07.07.2022 має особливу важливість, оскільки вона поєднує не тільки дві сімки, але й три соуси одночасно. Чому це так важливо, я написав раніше, коли я розповів вам про властивості повторення числа в анголійській нумерології. Я пропоную вам прочитати цю статтю.

Запевняє, що 7 липня кожного з нас буде унікальна можливість змінити наше життя. Це до вас, якщо ви можете зловити свою удачу хвоста. Для цього важливо дотримуватися рекомендацій і не порушувати заборони.



Наприклад, в цей день слід позбутися від всіх негативних думок і спробувати налаштовувати себе в позитивну хвилю. Медитація часто допомагає в цьому відношенні. Це також чудова нагода для того, щоб, нарешті, захотіти людину дорогою вам і допомогти тим, хто потребує.

На сьогоднішній день фахівці радять зробити щось нове. Це може бути проект на роботі або незвичайний хобі для душі. Головне, що процес приносить вам справжню насолоду.

Щоб змінити життя на дні дзеркала, потрібно провести кілька важливих обрядів. По-перше, очищайте простір всього. Для цього достатньо зробити загальне очищення і позбавити квартиру тих речей, які вам не потрібно. Це допоможе принести позитивну енергію на місце, де ви живете.



По-друге, важливо позбутися від негативності, що якось накопичується в наших будинках. Експерти рекомендують обкурювати квартиру зеленню. Ви можете використовувати ромашку, червону, м'яти і мелісу. Однак не існує суворих заборон. Підберіть свої трави, як ви, будь ласка.

Габаритний зображення

До речі, він призначений для плетіння вінків з трав на Івана Купала. Моя колегія Катерина Вороніна розповіла мені, які трави можна використовувати для цього. Я розділю статтю тут.

Як зробити бажання 7 липня 2022 На день дзеркала це призначене для того, щоб зробити побажання. Щоб підвищити свій ефект, важливо це зробити на 7 ранку і 7 хвилин, або в 19 годин і 7 хвилин. З усіх правил, ви зможете залучити в життя не тільки удачу, але й любов і фінансове благополуччя.



Найлегший спосіб зробити бажання, щоб написати його на аркуші паперу. Найкраще використовувати ручку або олівець зеленого кольору Потім лист повинен бути гнутим двічі і повністю прогорнути. І попелиці, які утворюються, важливо розтерти в вітрі в той же чарівний час: ранок або вечір.

Ще один незвичайний спосіб. Для того, щоб зробити бажання, потрібно буде піти в найближчий парк або ліс. А потім захопити дерево, що вам подобається.



Коли ви відчуваєте з'єднання з деревом і усвідомлюєте, що ваші слова чути, обв'язуємо стрічку зеленого на одному з гілок. Символіка дуже важлива в таких випадках.

Якщо Ваше головне бажання безпосередньо пов'язане з грошима, я рекомендую вам провести цікаве церемонію. Знайди липень в парку або лісі. Потім ріжемо невелику виворітну від неї і висвітлюємо свічку біля дерева. Покладіть 3 краплі воску на тубі і скажте, що вам сниться. Після того, як ви кладете відділення в кишені. Він буде служити приманкою для грошей.

Якщо ви дійсно хочете змінити своє життя, не просто сподівайтеся на особливий день року. До ваших снів можна взяти невеликі кроки. Почати невеликий і написати план дій. Внесіть здорові звички в вашу рутину, яка допоможе вам змінитися на краще.



Пам'ятайте, що ми є ковалями нашого щастя. І ніхто не може принести вас до бажаного результату. Нехай всі ваші плани будуть вірними!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное