Як варити варення вишні, що пробуджує любов життя

Ми не пішли далі. Немає, я лежаю, я зробив торт з нею один раз. Тим не менш, я не даю, щоб зробити великий експеримент. Неприємна кислість не привертає мене на всіх. Або ж, вона не була до тих пір, поки друг купила мене саморобним вишневим варенням. Люблю! А потім я відразу вирішив дізнатися, Як варити варення вишній

Р

У цій статті я буду ділитися простим рецептом варення вишні. І я також покажу вам, що додати до скручень, щоб зробити смак страви цікавіше. Це буде добре!

Для приготування вишневого варення потрібно тільки 3 основні інгредієнти. Якщо ви збираєтеся зробити лікування вперше, не хвилюйтеся. Ми гарантуємо, що ви досягнете успіху. Головне - дотримуватися всіх інструкцій чітко.



До речі, я бачив цей рецепт у блозі відомого українського шефа Євгена Клопотенка. Я раджу подивитися на своїй сторінці, якщо ви також любите готувати прості і незвичайні страви.

Склад
  • 1кг безшовні вишні
  • 600г цукру
  • 2 корицею палички


Підготовка
  1. Перш за все, нехай стерилізувати банки. Вимийте їх добре під проточною водою і нагрівайте духовку до 180 градусів. Потім відправляємо банки в духовку. Поки вони стерилізовані, ми зробимо варення. Ви також можете стерилізувати банки будь-яким іншим способом. р.



  2. Безшовні вишні кладуть в горщик з товстим дном. Додайте цукор до нього і перемішайте його. Залиште вишні на 15 хвилин, щоб дати сік йти.
  3. Потім додайте корицю палички до сковороди і відправте вишні на плиту. Принесіть вишні до кипіння на середньому вогні. Потім знизіть вогонь до мінімуму і варіть ще 10 хвилин, помішуючи майбутній варення з часу.



  4. Покладіть варення на стерилізовані банки і закрийте його. Коли банки охолоджуються, надсилайте їх на прохолодне місце. Дядько!


Як видно, вишневий джем готують дуже швидко і просто. Проблеми можуть виникати тільки при стерилізації банок, якщо ви зіткнулися з цим вперше. Це можна зробити не тільки в духовці, але і в паровій бані. Цей метод більше знайомий з нашими господарями. Для цього достатньо встановити на парову шафу протягом 10-15 хвилин.



Банки також стерилізовані в мікрохвильовці. Для цього способу необхідно залити воду в чисті банки, начинку близько третини обсягу. А потім відправте в мікрохвильовку на 3-6 хвилин. Час залежить від розміру банок. Коли ви стерилізуєте банки, переконайтеся, що вони не торкаються один одному.

Якщо ви не любите варення з цільними фруктами, можна сміливо зробити варення вишні. На нашому сайті є успішний рецепт, який поділився своїм колегою Veronica Zhmurko. Обробка матеріалу за посиланням.



До речі, в цьому рецепті немає кориці, але раджу поставити її ще. Спайси збагачують смак вишневого варення. Головне - витягти палички перед шліфуванням вишні. Хоча, якщо ви хочете, ви можете використовувати мелений корицею. Не боятися експериментувати!

В цілому різні спеції можна додати в варення. Наприклад, бадян, імбир, кориця і навіть гарячий перець. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Що ви думаєте?

Покажіть мені, ви робите домашній варення з сезонних фруктів і ягід? Це буде чудово, якщо ви поділите свій рецепт у коментарях. Я побачу тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное