Мистерські факти з життя Миколи Гоголя, які ми не сказали в школі

Життя Ґоголя завжди була обурена у таємниці та таємниці. Миколаї Васильович завжди був видатним і енергійним особистістю. Не знаю, що вся правда про своє життя. Ми не сказали про них у школі.

р.

Сьогодні видання. "Сайт" Я поділаю ці загадкові факти з вами. Деякі з них дійсно несподівані!

Багато людей писав, що Гоголь не був себе. Як кажуть, не з цього світу. Деякі дослідники вважають, що він мав маніко-депресивний розлад. Інші атрибути його на обсесивно-компульсивний розлад. Однак, ніхто не може сказати, що його психічне здоров'я було. Але фізичне набагато простіше.

Гогол був третій з 11 дітей, які народжуються матір'ю. Майже всі діти залишили світ у юному віці. Микола був першим вижилим. Як дитина, він був дуже хворим і в'язаною дитиною. Його сім'я лікувала його, як він був тяжким. Під час свого життя йому вдалося захворіти все можливе: від отити до холеги. Його листи почали і закінчилися скаргами на здоров’я.



Коли Гогол був маленьким, він пішов на його бабуся і попросив її, щоб дати йому деякі волосся. Він зробив ремені для сестри. Як він отримав старше, він навчився в'язати на спицях, часто зробивши шарфи для себе. Вони кажуть, що він навіть зробив сукні для своїх рідних. Він також мав справжню пристрасть для приготування їжі. Він знав, як зробити пельмені, гальки та інші радості.



Його друзі згадували, що в шкільні роки письменник часто ходив в брудному і вітражному одязі. Також в гімназії він придбав звичку начинки кишенями. Він взяв все, що він міг з столу, а потім посипав на пряники і хижаки таємно. Ця звичая продовжується в дорослому віці. Він не дозволяв слугам нести те, що залишилося після чаю, він кладе його в кишенях і запалився на роботі.



Всім відомо, що Gogol вигорнув другий об'єм Dead Souls. Але мало хто знає, що його пристрасть до паління рукописів почалося набагато раніше. Автор дуже складний. І більшість всього, він був неперевершений розміром носа і критикою його творів. У 1829 році його вірш Ганц Кючелгартен був опублікований. Критики, щоб перенести її на шматки. Він не міг прийняти критики. Гоголь придбала всі копії книги і вигорає їх.



Суспіки в нетрадиційній орієнтації Про це говорять всім, хто не ледачий. Але знову ніхто не знає. Ми знаємо, що Микола Васильович ніколи не був одружений. Багато людей думають, що він не мав відносин з жінками. Але це не означає, що він має почуття для чоловіків.

Єдиним сумнівом є його остання робота «Ніч у віллі». На ставлення головного персонажа до хворого юнака є занадто різким балансом між дружбу і любов'ю. Гоголь назвав біографічну книгу.



Життя письменників часто пов'язана з дивовижними речами. Це був життя Гоголя: оточений секретами, глухими та незрозумілими речами. Не знаю, що це правда і що таке віспа. Поширити неймовірну кількість міфів, які в кінцевому підсумку стають категоріями півтур. Але це не так важливо. Головне, що він пішов за величезною кількістю гідних робіт, які ми можемо насолоджуватися.

Якими з цих фактів були

Категории

Смотрите также

Новое и интересное