Я, нарешті, отримав смачну домашню ковбасу, обміняючись хорошим рецептом.

Я довго хотів зробити домашні курячі ковбаски, але це не те, що я очікував. Вони були занадто сухими або занадто свіжими. Але я нарешті знайшов хороший рецепт. Сосиски виявилися смачними, ніжними і дуже соковитими. Що це?



Редакція "Сайт" Вона ділиться з вами рецептом саморобних ковбас і незвичайним способом їх приготування.

Домашнього приготування курячих ковбас Склад
  • 2 курячі груди
  • 2 яйця
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 3 зубчики часнику
  • 100г твердий сир
  • 2 ст.л. сималіна
  • 1 ст.л. молочного порошку
  • 1 ч.л. солі
  • смачний


Підготовка
  1. Давайте зробимо овочі першим. Цибулю і часник дрібно нарізають, морква рубають на середній тертці. Розмаїти їх невеликою кількістю рослинного масла до золотистого.



  2. Курячі груди подрібнюють в м'ясорубці або в блендері. 499 р.



  3. У мисці перемішайте отриманий фарш, яйця, молочний порошок і манку. Додайте сіль, перець і спеції за смаком. Я додав ще кілька сушених кріплень. Потім додайте обсмажені овочі. Змішувати однорідну м'ясо. Залиште його на 10-15 хвилин.



  4. Візьміть пергамент і виріжте його на невеликі квадрати. В середині квадрата покласти близько 2 ложок фаршу фарше. Покладіть шматок твердого сиру. Потім ретельно оберніть фарш так, щоб сир був всередині. З цієї кількості інгредієнтів виходить 8 ковбас.



  5. Туго перекручуємо ковбасу в пергамент і загортаємо краю. Посмажити в сухому каструлі з двох сторін. Потім додайте воду так, щоб ковбаски навпіл. Покрийте кришкою і варіть близько 15 хвилин на слабкому вогні. Увімкніть і подайте гарячий на столі!





Домашнього приготування курячих ковбас є ніжним і ароматним. Завдяки сиру всередині, вони не такі сухі, як вони зазвичай є. Звичайно, можна без сиру, якщо є необхідність зробити їх менш калорійними. Але я думаю, що краще смакує. Якщо ви приготуєте легкий овочевий салат, ви отримаєте серйозну і корисну вечерю або обід.

Діти їсти їх з великою радістю. Навіть якщо вони далеко від смаку магазинів, але вони багато разів корисніше. Ми сподіваємося, що ви цінуєте цей рецепт і він буде linger у вашій кулінарній книзі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное