Історія маленької дівчини, яка написав листи її мамі, які летять на небо

Непрочитане лист Іноді вони можуть зберігати страшні секрети. Що говорить на папері ніколи не досягнеться адресата. Хто знає, чому він буває, що одержувачі не рухаються, але йдуть прямо на небо. Іноді сім'ї і друзі хочуть сказати принаймні кілька слів. Щось...

Р

Так думали трохи Анжеліна. Про рік вимушений жити з дядечком і тітомВін також є братом його (нині половина) Дати Анджеліни померли в автомобільній аварії на рік тому і дитина була прийнята Aunt Anna. В першу чергу здавалося б. Вона лікувала дівчину добре і навіть взяла її до психолога. Але з часом змінилися речі.

Анна почала використовувати гроші, які держава оплачувала Анжеліну для самопізнання. Здоров'я дівчини або бажання більше не цікавляться родиною. Психолог Каріна Ігорівна звернулася і спробувала роз’ясувати до вступної матері, що дівчина все ще Вона потребує порад.й Але Анна і чоловік Денис не хочу слухати.



Трагічна справа маленької анджеліни намагатися будь-яке ставлення в догляді за шкірою. Вона приймала те, що вона не купила нові іграшки і розмальовки. Я не даю солодощів або смачної їжі. Не чекала Анна і Дениса, щоб взяти дітей і весело. Я просто жив і спробував не втратити серця. І іноді я щиро звертався до моєї мами і даду і запросив допомогти.

Одного дня Анджеліна побачили, що її половина їсти всі цукерки, крім однієї цукерки. Вона попросила Анна, якщо вона могла отримати цукерки. Жінка звільнила дівчину, бо вона була на телефоні. До речі, знову назвав Каріна Ігорівна. Дівчина дуже Про мій маленький пацієнт.й І з хорошої причини.



Артем незабаром згадав останню цукерку, але трохи Ліна вже з'їли її. Він не думав довго і в перший він кричав, а потім скаржився на батька. Денис не був більш розвідувальним, ніж 5-річному, тому він знову прославився Анжеліною, але тепер він також потрапив до голови. Неправдива дівчина відійшов до свого приміщення і таємно вирішив написати лист мамі Віра в небі.



«Тату і Мама». Тексти пісень, а це означає: Візьміть мене від Ani. Не купуйте іграшки або дайте мені їжу. Denise hits мене. Будь ласка, введіть мене додому. Я пообіцяю, що я завжди буду їсти суп і обійми. Анджеліна. Дівчинка зробила особливий домашній конверт і коли він був вечірній, кинув конверт у найближчій поштовій скриньці. На щастя, він не далеко.

Листи були зібрані тільки після пари днів, тому в цей час пристойна кількість дитячих конвертів з кольоровими написами накопичується в коробці. Немає адрес, імен Тільки один або два в'язання: "Мама на небо", "Мама і тато Анжеліна". Молодий постмен не мав ідеї, що робити з ним. Я вирішив відкинути його, тому що швидше за все, діти просто занурилися.



Але на шляху до сміттєздатних банок постман не помітив молодої дівчини в настій. Він збитий в неї і впав всі листи. Допомогти недбалому працівнику збирати листування, але відразу заморожувати на місці. Що знайомий рукопис... «Я забрав їх з тієї вулиці. Він повинен бути пологою. Немає адреси. Ніщо. Постман, не знаючи його, вказував до Карини будинок і вул., де мешкали маленька Ліна. Психолог був таким, що він вирішив приїхати до дитячого будинку. Ні.



Непрочитаний лист батькам Каріна отримав Анну та Дениса на таку річ охоронцій Вона взяла Анжелінку в будинок і один день дівчина знайшла величезну коробку біля будинку. Постман став на двері і загинув Анжеліну. Дівчина потім проживала вдома з її новою матір'ю Каріна. Вона уважно оглянула листа, яку вона була передана і попросила постмана, щоб принести коробку всередині будинку.

Каріна допомогла дівчата читати лист від батьків, які закінчилися фразою: «Коли милосердя беремо щось з нас, він завжди дає ангела в поверненні». «Не мій батько надіслав мене». І вона захопила Каріна. Про величезну коробку з іграшками, красивими нарядами і солодощами, ніхто не запам'ятався.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное