Вчора я запекла галлет з абрикосами, сьогодні - з вишнями: це бездоганно.

Вишневий галлет, рецепт, який ви збираєтеся дізнатися сьогодні, дійсно вдарив мене. Перш за все, це просто красива. По-друге, це неймовірно смачний і ароматний. І незважаючи на те, що я забув начинку ванільного цукру. Дуже ніжний і помірно солодкий. Обов'язково спробуйте приготувати це лікування!



Для приготування кахельного тіста використовуйте 2 види борошна: мигдаль і цільне зерно. Ви можете використовувати тільки пшеницю, або експериментувати з безглютеновими сумішами. Масло кокосова можна замінити маслом глі.

інгредієнти
  • 50 г мигдального борошна
  • 100г цільної пшениці борошна
  • 30г кокосова олія
  • 80г цукру
  • 5-7 ст.л. води
  • 0,5 ч.л. розпушувача
  • 200–250г безшовні вишні
  • 1,5 ч.л. кукурудзи крохмаль
  • ванілі




Підготовка
  1. Для приготування тіста змішати в окремій глибокій чаші 2 види борошна, масла, води і розпушувача. Я також додайте 20 г цукру, щоб основа для галлета була з невеликим солодкуватим смаком.



  2. Тісто перемішати своїми руками. За кілька хвилин, як інгредієнти чудово працюють в тандемі. Потім утворююю м'яч тесту і надішліть його на холодильник на 30 хвилин.
  3. Поки пісочне тісто відпочиває, готуємо начинки. Для цього я відправляю безшовні вишні в каструлю і заливаємо її рештою цукром (60 г), також додаємо ванільний цукор. Потім кладемо на середню вогонь і чекаю на вишні, щоб дати сік йти і цукор розчинити. Час від часу начинка повинна бути порушена. 319860 р.



  4. Коли вишня починає кип'ятити, залити кукурудзяний крохмаль в неї і, постійно помішуючи, варити суміш. Необхідно добре загусувати. Придбання фаршу. Я повертаю на духовці 180 градусів, тому вона може нагріти, коли я формую галлет.
  5. Я збираю готове тісто з холодильника і помістіть його на шматку пергаментного паперу. Я буду розкачувати тісто на ньому і випікати плитку з начинкою. Так я розкачати тісто в досить тонкий шар. Ми не потребуємо ідеального кола.



  6. Далі кладемо начинку на тісто, залишаючи близько 1,5-2 см. Я вигину країв, формування округлої форми галлету. Я відправляю м'яч в духовці 30 хвилин при температурі 180 градусів. р.



  7. Я подається готовим вишнею з підігрівом. Можна прикрасити ласощі з кулькою начинки. Насолоджуйтеся чаєм!


Редакційна консультація: галлет та рецепт Найголовіші поради: подвійнийй Я не дівчині, це тісто варто! Я використовував для цього з абрикосовим наповнювачем. І наступного дня я вирішив експериментувати з вишнею.

Це чудова ідея, як ви можете успішно використовувати не дуже солодкі ягоди або фрукти. Наприклад, я не схожий на мій смак вишні. Але в галеті вона грала з новими кольорами.



Якщо ви не хочете використовувати звичайний білий цукор, замініть його кокосом. Я спробую начинку з сиропом agave або artichoke. Я впевнений, що це буде соковитим і смачним.

Я також користуюсь тестом. У майбутньому я планую зробити сіль галлет з грибною начинкою. Цей рецепт дає вам можливість експериментувати з різними смаками та фактурами. За допомогою

Якщо ви вирішили приготувати плитку за цим рецептом, обов'язково поділіть результат в коментарях. Я чекаю!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное