Італійською жінкою я живу зі спільним рецептом вишуканої страви з черевного хліба.

Після спалаху повномасштабної війни, моїх дітей і довелося залишити країну. Ми привели нас в будинок літньої італійської жінки, Агата. Вона така гарна і солодка жінка. Агата погодилася взяти нас в своєму будинку безкоштовно на умови, що я можу навколо будинку. Але тепер я не знаю, хто допомагає хто. Вчив мене так багато! Наприклад, вона сказала, що ви можете зробити хліб, який застібається.



Звичайно, цей рецепт не придумав від хорошого і легкого життя, але це було дуже корисно для мене. Крім того, страва цікава і дуже італійська. Я хочу поділитися з вами.

Що можна зробити з хлібних інгредієнтів
  • 400г чесний хліб
  • 2 зубчики часнику
  • 1 ст.л. каперс
  • 1 стебло селери
  • 4 яйця
  • 100г твердий сир
  • сіль, перець і спеції за смаком
  • свінгери
  • томатний соус


Підготовка
  1. Наріжте хліб і залийте воду на 5 хвилин. Можна використовувати молоко.



  2. Каперси, селери і часник подрібнюють. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ви можете зробити без них. Ви можете експериментувати з іншими овочами.



  3. Хліб повинен бути вичавлений добре. Додаємо до нього нарізані овочі, яйця і спеції. Подрібнити сир і відправити його на інші інгредієнти. Змішайте фарш, як ріжучий.



  4. Формуйте невеликі котлети і обсмажте їх в нагрітій сковороді близько 3 хвилин до золотистого кольору. Вони також можна випікати без зайвої олії. 3610Р. 4200Р.



  5. Нагрійте томатний соус і залийте його крапками. Я люблю подрібнити котлети в соусі протягом декількох хвилин до подачі. Після додавання свіжої зелені і вже подаються на стіл.





Це те, що ви можете зробити з хліба, якщо це застібка. Ці незвичайні хлібні пасти дуже гарні за смаком. Мені подобається, що вони хрустки і дуже ароматні. Вони чудово доповнять легким салатом. На обід або вечерю ви можете перетворювати на обід або вечерю. Діти також люблять цю незвичайну страву. І що мені подобається найбільше, що хліб не був Щиро дякую пану Агато за такий цікавий рецепт!

Що ви думаєте про таку страву?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное