Всі традиції приготування реальних українських борщів

Нехай люди можуть сперечатися з тим, що є стільки рецептів борщу, як домогосподарки. Але борщ класичний український борщ ще залишається яблуко змісту. І тут багато причин кулінарних боїв: ви кладете боби, необхідна капуста, необхідно обсмажити овочі?



Так, який вид борщу вважається канонічним? Для того, щоб не відхилити будь-яку з протилежних сторін, ми взяли рецепт від кулінарного каналу YouTube «Альіна Фоде» в якості основи. Його хост, Аліна, варить борщ, як і моя сім'я завжди зробила. І смакує так апетитна, що я просто не можу протистояти, я відразу ж походжу до варіння!

Борш Українська класична складова
  • 600г свинячі ребра
  • 2 л води
  • 2 картопля
  • 1 цибулина
  • 150-200г капуста
  • 1 буряк
  • 2–3 ст.л. томатної пасти
  • 1 морква
  • 2 лаврові листки
  • 2 зубчики часнику
  • перець-пека
  • цукор
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Виріжте ребра на шматочках. Покласти його в каструлю і залити холодною водою. Поставте на вогонь. Потім доведіть до кипіння і видаліть піну.


  2. Виріжте солом'яні буряки і цибулю на дрібні кубики.
  3. Додайте цибулю і буряк до кипіння м'яса. Готуємо на невеликому вогні близько 45-60 хвилин.


  4. Тим часом порізати моркву невеликою соломкою. Пройдіть на невелику кількість олії. Додати томатну пасту, перемішати і обсмажити ще 2 хвилини. Влітку свіжі томати можна додати замість макаронів при бажанні. Потім додайте ложку відвару і тушку до моркви на 5 хвилин.


  5. Наклейте капусту навколо. Нарізка 2 картоплі невеликими шматочками.
  6. Після 40 хвилин, коли буряк вже втратив свій яскравий червоний колір, додайте картоплю, лавровий лист і перець горох до борщу. Варити 5-10 хвилин до готовності картоплі.
  7. Після 10 хвилин солі додайте капусту і обсмажену моркву до борщу.
    р.

  8. Стирайте і варіть ще 10 хвилин, поки капуста м'яка.
  9. На самому кінці варіння додайте подрібнений часник. Деякі роблять трохи по-різному: потерти часник в розчині з кришкою. Аромат після того, щоб не описав слова.
  10. Дозволяти мене відварити борщ за хвилину і зняти вогонь. Перевірити кислоту і цукор прямо. При необхідності додайте цукор, оцет або лимонну кислоту. Перед подачею, нехай борщ заварить 15-20 хвилин, або ще краще добу. Відомий, що найгустший і найщиріший борщ виходить на наступний день!
  11. Подається з зеленою цибулею, крилом, часником і сметаною. Детальніше про рецепт можна знайти за посиланням.
    р.

  12. Ми бажаємо вам приємного апетиту і тому, що будинок завжди пахне борщу і свіжого хліба!


Смішні м’ясні супи світу об’єднують цінителів смаку і користі. Після того, як кожна страва може довго задовольняти голод. Деякі страви знайомі з нами, але є також прохолодні новинки. Дізнайтеся про найцікавіші супи з усього світу і оберіть те, що ви хочете приготувати на кухні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное