Селена Гомес відповідав всім, хто критикує її фігуру, і сказав, що вона ідеально підходить як вона.

до. кіно Вони були дуже популярними серед молоді. Хлопці актриса просто привертали, і дівчата виглядали до неї. Для багатьох, худа, красива американська жінка стала рольовою моделлю. Тим не менш, на деякий момент зовнішній вигляд знаменитості почав відрізнятися від того, що він був раніше. Що сталося з виходом американської зірки і як вона відчуває про зміни? Ми будемо говорити про це далі в статті.



GettyImages Кіно з Selena Gomez Ми все ще живемо в світі, де люди володіють власними соціальними мережами. Вони диктують свої правила життя, стандарти краси і норм поведінки. Але варто відвідати про модні тенденції? На щастя, ми почуємо і говоримо більше про толерантність. Тим не менш, історія, що сталося з Селеною Гомесомою, вказує на очевидні недоліки в цьому питанні.

Справа в тому, що актриса і співак досить відновився. Коли знаменитість змінюється зовні, вона миттєво стає темою для обговорення, а іноді навіть засудження. Що сталося в Гомезі. Селена використовується для багатьох молодих дівчат.



Веб-сайт: www.selenagomez.com У телевізійному серіалі Ганна Монтана з’явилася сама відома починаюча роль. Паралельно зі своєю кіноактивністю, акторка розвивалася музично. На рахунок своїх 3 сольних альбомів і великої кількості успішних турів.

Не вдалося залишити сторінки іноземних ЗМІ, оскільки вона зустрілася з Джастіном Бібером. У зв'язку з старими парами вже давно стало число однієї теми для обговорення. І тепер кожен говорить про те, чому зовнішній вигляд співачки змінився так багато.

Наша мета не обговорювати з вами зайві кілограми художника. Ми хочемо, щоб показати, як ставити її, щоб змащувати людину просто для пошуку різних. Коли є причина для неї, і це серйозне.

р.

Веб-сайт: www.selenagomez.com У 2014 році стало відомо, що Selena Gomez страждає від системного lupus erythematosus. У зв’язку з загостренням захворювання, було скасовано декілька концертних турів. В результаті актриса пережила пересадку нирок, що її друг додала їй. І це не всі труднощі, які застрягають знаменитості в останні роки.

Будь-яка в цій ситуації повинна бути підтримана. Однак в соцмережах Гомес почав залити бруд. Так, вона надягає трохи зайвих кілограмів. Але це результат важкого лікування і реабілітації. Чим простіше кинути камінь в чужому саду, ніж зрозуміти ситуацію.



Веб-сайт: www.selenagomez.com Але нехай скаже співачки краще, бо це сталося. Кожен з нас зіткнувся з такими проблемами, як мінімум один раз у нашому житті. Чи засудити причину?

Потік капелюха, який потрапив до Селени Гомеса, призвело до серйозних наслідків. Вона почала страждати від тривожного розладу і депресії. Кілька років тому вона діагностувалася з біполярним розладом. Звичайно, причини цього може бути набагато більше, ніж сердитися коментарі шанувальників. Але я впевнений, що грала роль.

У 2019 році під час інтерв’ю на Каннському кінофестивалі Селена розповіла про те, як небезпечний інтернет. Знаменитість за деякий час відмовилася зберігати сторінки в соцмережах. Вона поділила свої зміни: "Я щасливий, я більше доторкнутися до людей і просто жити тут і зараз."



Веб-сайт: www.selenagomez.com Співак навчився прийняти себе для того, хто вона є. Може бути, вона була стурбована збільшенням ваги. Проте змінено ставлення до ваги. «Щоб бути чесною, я не подбаю про свою вагу. Я ідеальний, незалежно від того, скільки фунтів я зважився, ділиться знаменитістю.

Селена просить своїх шанувальників відмовитися від помилкових, нереальних стандартів краси. Я повинен сказати, що багато шанувальників співачки ще стояв її. Може бути, тому зірка повертається на соціальні медіа. Про те, що вона продовжує порадувати своїх абонентів свіжими фотографіями. Нове життя влаштовує її!



Веб-сайт: www.selenagomez.com Я хотів би додати, що Selena Gomez був і залишається лялькою. І я дуже сподіваюсь, що деякі люди, нарешті, зупинитесь один за зовнішнім виглядом. Що ви думаєте?

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное