Японська фітнес інструктор Takishima Mika розкриває те, що він бере на метелик, як метелик, навіть на 91

Дивовижна Японська Takishima Міка Він вражає своєю ефектною фігурою. Вона тонка, підійде і красива. Жінка працює як фітнес-тренер і без спорту просто не уявляє свого життя. Текісіма є дійсно ключем. І нічого до тих пір, поки ви не знаєте віку цього чарівника. У 2022 році Такісім Міка перетворилася 91 років.



Instagram/@takimika_poweraging Такісіма Микі Ви дивилися, шановний читач, не ви? Від спини. японський Дуже мініатюрна молода жінка. Що б це було, але назвати її бабуся просто мова не вийде. Вона так весела і весела. Але це не завжди, як виглядає Міка.



Instagram/@takimika_poweraging "Я почав займатися спортом, коли я був 65", - сказав Takishima, "хоча я не помітив свою повноту." Моя вага була двічі те, що я зважився зараз. Мій чоловік натягував на таке делікатне питання. Так я вирішив, що я хотів втратити 15 кілограмів, тому я підписав.



Instagram / @takimika_poweraging Такісіма Mika дивовижна сталь-буд і наполегливість. Від віку 79 вона почала навчатися з персональним тренером, а на 87 вона почала навчати себе. Японці не звертають уваги до свого віку. Вона завжди говорить: "Не дуже старий, щоб почати щось нове. й



Instagram / @takimika_poweraging Особливий спосіб життя неймовірної жінки і спосіб життяй Для більшості з нас такий режим буде дисастроус, але він тільки робить Takishimu міцніше. Атлет намагається закохатися 23:00 і отриматися о 16:00 ранку. Надзвичайно рано для львів, але не для Міккі. Леді збирає і йде на тригодинний біг. Під час цього часу Takishima Mika керується бігом близько 8 кілометрів.

Про 07:00 a.m. Takishima сніданкий Для цього шроту вона воліє гриль або лосось. Вона любить natto, традиційна японська їжа, яка складається з соєвих. Не забудьте про овочі, яйця, капуста кімчі, тофу. Вранці жінка отримує максимальну кількість калорій. Для обіду вона зазвичай їсть фруктів і натурального йогурту. Тільки без ентузіазму, адже через серйозну вечерю жінка може спати.



Instagram / @takimika_poweraging Постійний рух Після ранкових тренувань і сніданку Takishima Mika потрапляє до звичних побутових хорів. Очищення, приготування їжі, навчання, онлайн-тренінг. Мика так багато. майстерність свого тілаЩо зберігає спину прямо і ваш живіт, що тягнеться в усі часи. Навіть при перегляді телевізора. На шляху Текісіма воліє поїзда без музики, щоб зосередитись на його діях.

Takishima приділяє велику увагу розтягуванню, близнюкам, а також підйому барбела. Жінки вірять, що м'язи повинні бути готові до спорту поступово. Досягнення лаціна Це буде запорукою успіху, оскільки тіло буде вдячний своєму власнику. Проведення денний-тренінгів Myka приймають близько 3 годин.



Instagram / @takimika_poweraging Як Takishima Mika Lives і Trains Micah Dinner є досить серйозним. Вона любить курячий суп і овочі. Краса намагається уникнути шкідливих продуктів, а також різних смаків і консервантів. І Міка. не турбувати себе з дієтами І якщо ви хочете лікувати тіло солодкими, ви можете безпечно це зробити в будь-який час.



Instagram / @takimika_poweraging Дивовижна Takishima Mika, також відомий як Takika, намагається часй Вона навчає, навчає нових фітнес-класів, навчається працювати з комп'ютером і постійно навчає англійської мови. Мика дуже доброзичлива і допускає, що вона хоче мати якомога більше друзів у всьому світі. Вона так класна! Реальний приклад енергії для багатьох місць. Ми бажаємо Вам здоров’я та довгого життя, Таміка. Ти великий мотиватор.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное