Татаролог Людмила Хомутовська поставила карти біля і розповіла, як жити під час війни

«Як жити під час війни?» – це питання зараз інтересу багатьох українців. Улюблені наші читачі, tarologist Людмила Хомутовська, кладуть картки біля та давали пару практичних порад як психолог.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти рефлексії Людмили Чомутовська Як жити в часи війни. Книжкова розмова!



Вражаюче натяг, і зняти його, потрібно розслабитися. Консультування і виконання речей різних речей.

Як ви можете розслабитися, коли кожен день ви подрібните на тривожних дзвіночках, коли ви не бачите всю картину того, що відбувається і жити в кінцівці, чекаючи закінчення війни? Це майже риторичного питання.



Якщо ви попросите українців зараз: УвійтиМайже кожен буде сказати, що вони живуть... Навіть ті, хто відносно безпечний, не користуються хорошою погодою і не можуть знову почати жити. Ознаки можуть бути будь-якими: відсутність апетиту, поганий сон, заборона сміху або навіть деякі маленькі радості.

Якщо ви зрозуміли, що ви схильні до цього синдрому, запитайте себе: «Чи хочу подарувати мені життя ворогу?» Якщо я не жити, він вже поразив мене.



Нерідко люди прокидаються і розуміють, що життя йде і коли, якщо зараз, щоб почати жити.

Як правило, стрес проявляється у людей або у пасивній депресії або у надмірній активності. Але якщо ви завжди працюєте десь, робіть щось, будучи активним, то в одному несподіваному моменті ви можете просто попадати, що зайчик від акумулятора.

Дуже важливо вчасно зупинитися. Скажіть ні. Якщо ви не можете пояснити, чому ви не можете зробити щось. Також Людмила Хомутовська радить зменшити кількість випадків, тим самим звільнити час для відпочинку.



Якщо складно зупинитися і відпочити, починайте займатися спортом: ходьба, танці, йога. Виберіть те, що вам подобається. Спробуйте новий!

Для тих, хто в пасивній депресії, Увійтий Зробіть компроміси. Зробіть свою справу: поясніть собі, чому ви йдете і виходите, наприклад, щоб ці танці або йога, або щоб відвідати другу. Принаймні для базару.

Визначте свої емоції. Якщо це можливо, вирушайте в природу і змітайте, що ви відчуваєте.

р.

Пелюшки намагаються змінити війний Я знаю, що це не просто, але це дуже важливо. Знайдіть позитивні емоції. Довірте мене, є! Подумайте про те, як ця ситуація може змінити життя на краще. Фантазія про неї.

Занурення людей навколо вас, не судити їх, тому що ви не знаєте, що за певним актом цієї або тієї особи. Не дайте біль, ваші турботи про війну, стати агресії проти інших.



Дякуємо! Знайди скуту можна подяку. Кожна ситуація має свої переваги і, якщо ви виявите їх і зверніть увагу на них, це стане простіше.

Усунення зв'язку з надмірною нервовою особою, яка панує, обмежує час, щоб читати новини. Наприклад, не більше 15 хвилин на добу, а потім зайдіть на свій бізнес.

Пам'ятайте, що життя йде на попри війну. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Дуже важливо жити в даний момент!



А будь ласка, не соромтесь дарунку долі, щоб бути щасливим, щоб мати ресурси для життя. Коли людина бореться, він повинен знайти сили, щоб вижити, не знищити себе.

Пам'ятайте: давати руку другу, ви повинні стояти на власні ноги!



Редакційна рада Я також припустимо, що ви не повинні пересуватися емоції і чому краще торкнутися. Це важливо, щоб люди, які не будуть судити вас, але, навпаки, підтримують вас!



Як жити під час війни? Посилання Все! Послухайте себе: крі, сміятися, жир, радіс, сердитися, любов. Головне, що емоції мають місце у вашій картині світу, вони повинні бути живими.

Для темряви завжди світло, для проходження в інший світ життя. І це може бути не затишним, але знаю, що один день це буде все кінець, вибудете в твоїй психіці нову картину світу замість старого, і що це буде — нове — дуже залежить від вас.

Читачі говорять, що такі теми в цих складних разів важливі для них як дихання повітря. Ми щиро дякуємо Людмила Хомутовська за практичну та чуйну консультацію!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное