Солодка ностальгія для Парижа, або французьких клаптути з черрі

Приправа вишня в повному гойдалці, час на бенкеті на ній як свіжі, так і в випічці. Саме тому французьке клаптути або вишневий торт Вечеря вже встигнути порадувати домашніх вечірок під час сімейної чайної вечірки.

Цей гарячий десерт є чимось між запікачем і пирогом і трохи нагадує charlotte. Я дуже люблю те, що тісто застібки готують всього за 15 хвилин, а результат одночасно перевершує всі очікування!

р.

Пиріг з вишнею в духовці Сьогодні видання "Сайт" Інструкція по виготовленню Французького торта вишняй Аромат дійсно божественний: ягода з ваніллю!

інгредієнти
  • 300-500г вишні
  • 3 яйця
  • 3-4г розпушувача
  • 100г цукру
  • 10г вершкове масло
  • 100-125г борошна
  • 250 мл молока
  • 1 ч.л. екстракт ванілі (або ванільний цукор)


Підготовка
  1. Збийте яйця з розсіяним борошном, розпушувачем і цукром. Для аромату додайте ванільний екстракт або ванільний цукор. Дивитися з вінком або міксером.



  2. Залийте молоко в тісто і перемішайте знову. Тісто виходить досить рідко, як млинці.
    Р

  3. Clafooti краще запікати в керамічних формах: порційні або цілі. Також можна використовувати сплітну форму. Змастити форму вершковим маслом.



  4. Вимийте вишні, висушіть їх і вставте їх у форму. Зверніть увагу, що ми беремо вишні з насінням, щоб не створювати зайву вологу в тісті і тісто краще запікати.



  5. Залийте вишні тісто. Випікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 35-40 хвилин до готовності.



  6. Це, вишня готовий. При бажанні десерт можна злегка посипати цукровою пудрою. Бон придаток!





Також я пропоную знайомитися з іншим десертом, який потрібно встигнути приготувати в часі достатку вишні. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Такий торт з вишнею в духовці заповнить будинок приємним літній і ванільний. Clafooti може служити як гарячим, так і холодним. Я дуже люблю цей десерт з м'ятою та чебрецем. Справжнє літо!

Які десерти ви віддаєте перевагу в теплому сезоні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное