Розкішний шоколадний танець «Лісова пісня» за рецептом української господині

Я ніколи не був особливо привабливим для приготування їжі, але недавно я відкрив його з незвичайної сторони. Виявилося, що ви можете знайти вихід, щоб приготувати не тільки смачні, але і красиві пиріжки. Все почалося з того, що я побачила відео, в якому красива українська господиня варила мокрий шоколадний торт з яскравим шаром яблука «Лісова пісня». І я хотів це зробити знову.

р.

Facebook Сьогодні Редакція "Сайт" Вона поділяє цей рецепт з вами. Може бути надихне вас.

Мокрий шоколад торт шоколадний бісквіт
  • 400г кефір
  • 200 г цукру
  • ванілі
  • 4 яйця
  • 100г вершкове масло
  • 40г какао
  • 380г борошна
  • 1 ч.л. соди
  • 1 ст.л. оцту


Зелений бісквіт
  • 6 яйця
  • 170г цукру
  • 40г желе або крохмаль
  • 80г борошна
  • 1 ч.л. розпушувача


Яблуневий шар
  • 1,5 кг яблук
  • 2 сумки зеленого желе


кремовий
  • 0,7 л молока
  • 150г цукру
  • 2 сумки
  • 400г вершкове масло
  • полукола


Сирний сироп
  • 70 мл води
  • 1 ч.л. цукру


Глазур
  • 100г шоколад
  • 2 ст.л. молока
  • 1 ст.л. вершкового масла


Шоколадні бісквіти починають з шоколадних тортів. Для цього заливаємо кефір в чашу, додаємо соди, виділяючи оцтом до неї. Потім додайте цукор, ванільний цукор, яйця, розтоплений маслом. Зробіть міксер для розчинення цукру. Після просіяння в суміш какао і додайте борошно. Змішайте рідке тісто. Залийте тісто в пергаментну форму. Запікайте 40 хвилин при 180 градусах. Прохолодити його і вирізати його на два. Ви можете випікати відразу два, але вам доведеться витрачати більше часу.





Соак в солодкому сиропі, змішування цукру з водою. Тепер залиште шоколадні коржі і починайте робити зелені. Для цього відокремити жовтки від білків. Кріплення з цукром до стійких вершин. Потім додайте жовтки і зберігайте збивання. Потім додайте яблучний желе в сумці. Якщо ви не знайшли одного в магазині, ви можете замінити його на звичайний крохмаль. Потім додайте борошно і розпушувач. Змішайте рідкі повітряні тісто. Для яскравого кольору можна додати харчову фарбу, але це не потрібно. Поставте тісто у вигляді і запікайте 30 хвилин при температурі 180 градусів.

р.



Тепер приготуємо яблучний шар. Для цього вимийте яблука, очистіть і натрієву на великій тертці. Покладіть їх на сковороду і тушки, поки вони пом'якшуються до чистого стану. Потім додайте два пакети зеленого желе. Вставте кілька хвилин для розчинення желе. Вирізати зелену скориночку на два, теж. Покладіть гарячий шар яблука поверх нього. Покрийте іншу половину бісквіту. Залиште його на деякий час.





Тим часом зробіть вершки. Для цього залийте половину молока в горщик товстим дном. Додайте цукор там і поставте його на плиту, нагріваючи на повільному вогні. Сверніть залишене молоко з пудингом. Якщо ні, замініть однакову кількість крохмалю (80 грам). Перемішайте суміш до однорідності. Коли молоко з цукром вариться, поступово додайте молоко з пудингом до неї. Варимо до загущень крему. Потім щільно закрийте вершки харчовою плівкою і залиште на охолодження до кімнатної температури. Ударуйте вершкове масло в окремому контейнері. Поступово додайте охолоджений крем до нього, продовжуючи збивати. Наприкінці додайте половину лимонного пілінгу. В'язкість.

р.



Тепер ми складаємо наш пиріг. Покладіть половину крему на шоколадний торт. Потім акуратно викласти зелений торт шаром. Ще вершки, після шоколадного торта. Не забудьте залишити деякі креми, щоб змастити ваші сторони. Зверху торт залити шоколадну глазур'ю і прикрасити на волі.





У процесі приготування ви можете трохи плутати, тому я пропоную дивитися відео Лілії Звіт, який надихнув мене, щоб перевірити свої кулінарні здібності.

про:blank

Варто визнати, що є багато роботи. Тим не менш, я запевняю вас, цей шамп шоколадний торт з ніжною начинкою обов'язково варто. Не тільки це смачне ласощі, але в процесі приготування можна знайти особливий Zen. Я сподіваюсь, що ви користуєтеся процесом і результатом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное