Класичні домашні вправи для запуску тренування прямо зараз

Тексти пісень, а це означає: Я б ви коли-небудь дивилися, Як почати грати Спортй Звичайно, мотивація грає величезну роль в цьому. Якщо у вас є конкретна мета для роботи, то нічого не буде в курсі.

Габаритний зображення

Однак спорт має безліч підводних каменів. І часто вони пов'язані з тим, що людина бере на себе неможливі завдання. Я пропоную, починаючи з невеликих, а саме з простих тренувань в домашніх умовах. Сьогодні Я буду ділитися з вами успішним вибором домашніх вправ для всіх випадків!

Перед початком будь-якого тренування важливо прогріти м'язи. У спортивних залах люди часто проводять близько 10-15 хвилин на біговій доріжці або орбіті. Хочу зробити класичну вправу, працюючи всі частини тіла, починаючи з голови. Крім того, я дуже люблю стрибати мотузку перед основним спортом. Про нас



Дуже зручно займатися спортом. Ви не потребуєте спеціального обладнання. Дуже зручно, щоб одягатися і торкатися своїми руками з килимком або пледом для деяких вправ, які потрібно виконувати сидячи або лежати вниз.

Далі я буду ділитися 5 класичних вправ для дому. Виконуючи їх регулярно, дуже скоро ви будете відчувати, що ваше тіло стає сильнішим і ваше здоров'я стає краще!

Вибір вправ для дому
  1. Кватки є одним з класичних вправ, які обов'язково повинні бути присутніми у вашому спорті. Ви можете розташувати різні способи. Наприклад, з або без зайвої ваги, своїми руками за голову або перед вами.



    Немає вправ, які можуть легко замінити кватки. Ми пишаємося перевагами цієї практики до. Я дуже рекомендую уважно прочитати цю статтю. І про те, як прибрати і хто все ще не повинен робити цю вправу, я писав в матеріалі за посиланням.

  2. Наступний вправа називається Бурп. Дуже ефективний, тому що він поєднує в собі елементи квацій, стрічок, штовхаків з підлоги і стрибків. Підігніть прямо, викладіть ноги на ширину плечей. На видиху сидять гостро, надягаючи долоні на підлогу. Потім навпіл стрибати, перенести вагу тіла до рук, одночасно розтягуючи ноги назад і стоячи в барі.



    У класичному варіанті на цьому етапі необхідно натиснути 1 раз. Тим не менш, новачки не повинні робити це. Просто процідіть свої абс м'язи і витягніть ноги навпіл назад в позицію квату. А потім стрибати різко, розтягуючи руки по вашому тілу. Я поділю посилання на відео, який точно показує техніку виконання цієї вправи.



Інші вправи
  1. Класичні штовхач також можна зробити різними способами. Я пропоную спрощену версію штовхаків на колінах. Помістіть руки на підлогу трохи ширше, ніж плечові суглоби. Покладіть коліна разом, перехрестіть ноги. Лінія вашого тулуба і стегна прямо.



    На інгаляції підігніть руки, знизивши плечі паралельно до підлоги. У цьому випадку лікті слід перевертати до боків. Будьте обережні, що спина не sag. На видиху проводиться відштовхування від підлоги, проціджуючи м'язи грудей і рук. Повернутися до стартового положення. Детальна техніка виконання ви знайдете на посилання.

  2. У домашньому навчанні без вправ на пресі не обійтися. З класичною версією впорається навіть початківця. Візьміть соснову позицію, підігніть коліна, і покладіть руки за голову. При цьому зафіксуйте ноги на маті.



    На видиху, піднімаючись на лопаті, при цьому нижня спина повинна бути притискається до підлоги. Виконувати вправу плавно, не поспішаючи. Я раджу ознайомитися з більш детальною технікою виконання за посиланням.



Наприкінці будь-якої підготовки я рекомендую зробити бар. Ця ефективна вправа спрямована на зміцнення м'язів кори. Початкова позиція схожа на позицію тіла під час відштовхування. У лікті слід згинатися під прямим кутом, будучи на одній лінії з плечами.



Візуально, ваше тіло повинно виглядати як одну пряму лінію. І його вага важливо тримати на ліктях і пальці. Залишайтеся в цьому положенні і спробуйте тримати якомога довше. Чим частіше ви практикуєте цю вправу, тим довше ви зможете це зробити.

Це лише невелика частина вправ, які можна зробити в домашніх умовах. Намагайтеся практикувати і дізнатися більше про домашні спорт онлайн. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное