Дуже незвичайна кава зі смаком в Балі, хочу повернути там

Для мене чашка. кава - це як дихання свіжого повітря. Я люблю все в цьому напою, від аромату до кольору і смаку. Дуже незвичайна кава зі смаком в Балі, мені сниться повернути там, але зараз експериментую в домашніх умовах на кухні, намагаючись різних смаків. Необхідно довести різноманіття і радісних моментів, нехай невеликий, але щодня.

Тексти пісень, а це означає: Я вірю, що буде миру найближчим часом! Відкрийте всі кордони, ми спробуємо дрібну каву. Тим часом редакційна колегія "Сайт" З`ясуйте, як виглядає чашка. кава в різних країнах по всьому світу. Кава-тур!

Чашка кави вранці

В’єтнамські люди дійсно пишаться своїм традиційним В'єтнамський спосіб приготування кави. яйце-дринкй Цей метод виготовлення кави був народився в Ханої в 1946 році. Готель "Софітел Легенда Метрополь" Nguyen Van Jung

В’єтнамська версія капучино. Отже, він замінив збите молоко, вимагаючи умови зберігання і важко для в'єтнамських, збитих яєчних жовтків з згущеним молоком. Його створення було незвично і практично відразу стало дуже популярним.



Еспресо в Римі (Італія) Але в Італії вранці віддають перевагу пити еспресо з скибочками лимона. У цьому випадку самому лимону перед дегустацією кави необхідно розтопити ложкою на стіні або дно чашки.



Холодна кава або, як я називаю його, грецький frappe є те, що вам потрібно для спекотного літа! греки, особливо ципури, пити каву вранці, ввечері і ввечері. Серед місцевих жителів вважають, що пити каву таст'є, потрібно комфортно сидіти і розслабитися... на трьох кріслах.

Основою цього напою необхідно кавити, морозиво, молочну та льодову воду.



Починаємо з чашкою ранкової кави. Французькай Нехай весь тиждень буде трохи французьким. Французька кава – це не просто рецепт напою, але і для життя.

Зверніть увагу, що вода в цій каві практично не використовується (тільки для заварювання еспресо). По-перше, ви доводите молоко до кипіння і додайте вершки, одночасно збиваючи все спеціальним королою. У готову молочну і кремову суміш додайте еспресо, який був попередньо підготовлений в Туреччині.

Головне, що таке повітряний напій подається. Малий Французька кава, завдяки своїй солодкості, може фактично бути заміною десерту і чудово поєднується з круасанами та іншими випічками з тіста.



Зустрічайте іспанську каву Bonbon, вишукану іспанську каву. Звісно, це правильно вимовляти «бомбон» (Cafe Bombon), але в пострадянських країнах було швидко перейменовано на Бонбон.

Напій немає. Подається як з чорною кавою, так і з молочною або кремовою піною. З усіх інших кавових напоїв вона відрізняється тим, що вона обов'язково включає велику кількість згущеного молока.



Веб-сайт: www.elya_metafizika Гонконгська кава з чайом Але в Гонконзі вирішив поєднати в одну дві улюблені напої: чайй Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! Для приготування цієї кави потрібно 4 сумки чорного чаю, перцю, згущеного молока і, звичайно, сама кава.



Веб-сайт: www.irina68_4
На додаток до традиційної турецької кави в Стамбулі, наприклад, ви можете насолодитися каву з часником і медом незвичайним для нас. Це дійсно сильний напій з виразним ароматом часнику, але м'який смак завдяки меду.

Цікаво, часник відмінно балансує смак кави і меду, поєднуючи всі компоненти в один гармонійний букет. Напій популярний в Туреччині і називається «Таємниця Старого Моора». Вважається, що цей незвичайний рецепт придумав Морс.

Цей напій можна подавати з гірким шоколадом або твердим сиром. Ця кава обов'язково сподобається любителям пряних спецій!



Веб-сайт: www.veraz7.com Аргентинська лагріма І це напій сподобається любителям легкийй Перекладений з іспанської "лагріми" означає падіння, сльоз. Напій отримав свою назву, оскільки він складається з лише декількох крапель міцної кави, доданої до молочної заморозки.



Я також хочу знати, що ви можете додати в свою каву, щоб зробити її краще. Ви знову полюбите каву, я пообіцяю!



Яскрава кава вранці актуальна навіть влітку. Кава може бути холодним, з помаранчевим і вершковим кремом, як грецький frappe. Або світло, молочний, як аргентин lagrima.

Які з вищевказаних кави ви спробували? Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное