Лахочні млинці, які розумно обсмажені в холодній каструлі

Сьогодні я хочу запросити вас, щоб зробити незвичайне млинцій У Сомалій кухні це блюдо називається Lahoh. І варити його не просто як, але на спеціальній металевій круглій плиті називається тав. Ми можемо обробити звичайну сковороду. В ідеалі потрібно 2 гарячих поверхонь. Чому необхідно і як приготувати це за кордоном, я розповідаю далі в статті.



Рецепт цієї страви смішно простий. Вода, борошно, цукор, сіль і дріжджі - такий набір інгредієнтів навряд чи може здивувати всіх. Однак дуже спосіб приготування млинців з отворами відрізняється від того, що ми знаємо. Саме завдяки йому, що «Лахоч» виходить таким чином буббблічно і незвично за зовнішнім виглядом.



Я попередив вас прямо: в цьому рецепті ми будемо використовувати сухі дріжджі. Вода в рецепті можна замінити кефіром. Щоб прискорити процес смаження, вам знадобиться 2 каструлі. В іншому випадку немає ускладнень. Почати!

інгредієнти
  • 0,5 кг пшеничного борошна
  • 3.5 Столи води
  • 1 ст.л. сухих дріжджів
  • 3 ст. цукру
  • 1 ч.л. солі


Млинці з отворами в воді
  1. Змішайте в глибокій мисці всі сухі інгредієнти. Краще просіяти борошно передпліччям. Потім залити злегка теплою водою в тісто і збити масу міксером до однорідності. Р



  2. Поставте готове тісто в теплому місці за 1 годину. У цей час дріжджі активуються, і на тесті з'являться багато бульбашок.
  3. Для смаження готують 2 дрібні каструлі. Покладіть на велику вогонь і відразу залийте 1-1,5 млинці льоду на поверхню. Не потрібно нагрівати каструлю, масло для смаження також не потрібно. Тому я консультую використовувати сковороду з непристойним покриттям просто в разі.



  4. Посмажуйте млинець тільки на одну сторону до великої кількості бульбашок на її поверхні. Коли млинець висихає трохи більше, кладемо на тарілку і покрийте його чистим рушником.
  5. Потім покладіть другу холодну каструлю на вогонь і вогонь наступного млинця. Сковороди з альтернатом серед себе так, щоб перед кожним новим млинцем, гаряча поверхня встигнути охолонути. Боже!





Для приготування млинців з отворами в воді можна використовувати одну каструлю. Тільки вибрати один, який можна опустити після випічки млинця в холодній воді, щоб охолонути. Пам'ятайте, що не кожен матеріал може витримати різку зміну температури. А щоб бути більш точними, тільки чавунні сковорідки переносять його нормально.

Якщо у вас немає чавунної сковороди, то вам доведеться почекати перед кожним новим сковородою, поки він не охолоне. Інакше, млинці "Лахо" ви просто не досягнете успіху. Так що я раджу розпочати другу каструлю: це обов'язково буде корисно в будинку!



Instagram / @daracookstheworld Сомалійські млинці з отворами в воді важливо обсмажити в холодній сковороді. Так як Lahoch не повинен бути тонким, його потрібно дати час висихати. Якщо залити тісто на гарячій сковороді і покласти на великий вогонь, то дно млинця загорнеться. І якщо ви не включите на великий вогонь, то на Лахі не буде бульбашок. В результаті ви отримаєте регулярний щільний млинець. Тексти пісень, а це означає: І що ми шукаємо є текстурою міхура!

До речі, з тієї ж причини, млинець не потрібно обсмажити з двох сторін. Це хитрість незвичайної страви. У млинці "Лахоч" можна обмотати солоною і солодкою начинкою. Або просто їсти млинці з варенням, варенням, медом або іншим соусом за смаком.

Покажіть мені, ви коли-небудь зробите млинці з отворами в воді? Ви коли-небудь чули про блюдо, як Lahoch? Я бачу тебе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное