Євген Клопотенко розповів, як зробити ідеальне тісто для піци

Ваше ім'я піца-дощ Я зробив рецепт Євгена Клопотенка. Український шеф-кухар поділився дуже простою технологією, яка була передана навіть до мене. Я маю на увазі, я завжди на вас з тестом. Але цей раз він працював на першому спробі, і я нарешті зміг порадувати кохану з домашньою піцою. Що може бути приємним?



Сьогодні я хочу поділитися з вами 2 рецепти від відомого українського шефа. В одному Клопотенко використовують дріжджі - цей варіант класичний. Вам буде потрібно кефір в інший. Я раджу підготувати 2 типи тесту одночасно, щоб вирішити, що вам подобається більше. Давайте!

Перш за все, я пропоную зробити тільки тісто для піци на дріжджах.



інгредієнти
  • 300 г пшеничного борошна
  • 20г свіжих дріжджів або 10г сухих дріжджів
  • 180 мл води
  • 0,5 ч.л. цукру
  • 1 ч.л. солі
  • 2.5 ст.л. оливкової олії


Підготовка
  1. Запитайте борошно в глибокій мисці. Додати сіль, цукор і перемішати його. Потім додайте живі дріжджі і ретельно втирайте інгредієнти своїми руками. Р



  2. Потім залити теплою водою (не більше 38 градусів) і оливковою олією в сухі інгредієнти. Якщо у вас немає одного, використовуйте соняшник.
  3. Змішайте тісто своїми руками до тих пір, поки вона не перестане липати руки. Покрийте чашу тіста рушником і поставте її в тепле місце на 40-45 хвилин, щоб вона піднялася. Якщо дріжджі активуються, тісто повинна підніматися 2-3 рази.
  4. Заповнити тісто і покласти на робочу поверхню посипати борошном. Розбавити тісто на кілька частин, перемішати кожен і розкачати валиком. За цим рецептом ви можете зробити найтонший торт для піци.



  5. Використовуйте для піци на будь-яку начинку. Піца Bake на 5-10 хвилин на 180 градусів. Дядько!


Тісто піци на кефірі інгредієнти
  • 300 г пшеничного борошна
  • 200мл кефір
  • 4 ст.л. рослинної олії
  • 0,5 ч.л. солі і цукру
  • 0,5 ч.л. розпушувача


Підготовка
  1. Запитайте борошно в глибокій мисці, а потім перемішайте з усіма сухими інгредієнтами.
  2. Потім додайте кефір і рослинне масло. Наприклад, оливкова або соняшникова.



  3. Далі перемішайте тісто і залиште на 20 хвилин при кімнатній температурі. Ви можете розділити тісто на кілька частин і розкачати кожну в тонку піцу торт. Не забудьте посипати робочу поверхню борошном перед прокаткою.
  4. Піца Bake на цьому тісто на 180 градусів за не менше 10 хвилин. Зосередитися на духовці. Дядько!


Редакційна консультація: як приготувати найкраще тісто для піци До дріжджів активується, в першому рецепту воду необхідно нагріти до 36-38 градусів. Якщо він холодець або гарячий, дріжджі втратить свої властивості. Про це і інші життєві хакі, пов'язані з тестом, я писав раніше. Я можу поділитися корисною статтю за посиланням.



Якщо ви ніколи не приготували піцу в домашніх умовах, радимо вам прочитати матеріал мого колеги Вероніка Жмурко на цій темі. Ви дізнаєтеся, як зробити піцу максимально соковитою. Ви знайдете. Простий рецепт класики "Маргарита" для всіх випадків.

Якщо ви втомилися від традиційних рецептів, я маю щось особливе для вас. Як зробити оригінальну Піца Кальцоне? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



Я також раджу ознайомитися з незвичайним рецептом для піци з серцем в тубусі. А якщо ви хочете зробити менш висококалорійне блюдо, обов'язково зробіть соковиту піцу з кабачків. Пальці добре!

Як часто ви робите піцу в домашніх умовах? Це буде чудово, якщо ви поділитеся вашим рецептом в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное