Які уроки життя Джонні Депп навчити нас?

1 червня в день чекають любителі Johnny Depp. У акторі завоювали випробування проти Бурштинської бороди. Отримувачі Johnny Depp тепер доведеться оплатити $ 15 млн у пошкодженнях. Стартова стаття в журналі Washington Post, для якого Амбер Гейрд дав інтерв'ю в 2019 році, майже руйнував кар'єру улюбленої багатомільйонної аудиторії. Амбер звинуватив чоловіка агресивної поведінки і назвав себе жертвою зловживача.

3125461

екс-домогосподарка Johnny Depp Johnny Depp та Amber Heard зустрілися з набором фільму «Рум щоденник». романш was Stormy, але коротко, пара розлучена через 15 місяців. Після розлучення Амбер отримав $7 млн, що заявляв Амберу на благодійність. Пізніше виявилося, що Амбер помер в пансіоні про благодійність, що ще раз переконував суд неспроможності бурштину Хеарда.

Роль безневинних потерпілих Амбер Heard відіграла 3 роки, хоча, непарно, після такої серйозної заяви проти Johnny Depp sympathized не Amber. Справа колишніх дружин вважається судом на 6 тижнів, з 20 квітня22 року. Після скандальної заяви Амбер Гейрда, що її чоловік багаторазово підняв свою руку на неї, багато не вірили, що сказав він, але були ті, хто почав засудити актора і вірив Амбер Хеард.



Після того, як Джонні втратив справу про дефемацію в Лондоні, він не в змозі зірвати в шостому фільмі «Пірати Карибського моря» і залишив франшизу «Фантастичні свята» за ініціативою студії Warner Bros через звинувачення своєї дружини. Актор і музикант, які мали проблеми з наркозією, фактично втратили його заробіток, але не відмовлялися. Іванни Подати позов проти Янтарного Хеарда за 50 млн дол., і вона у відповідь подала позов за 100 млн дол. США.



У статті, яка руйнувала кар’єру Джонні Депп, фактично, бурштин не вимовляє ім’я її екс-люда. Але 2 роки до інтерв'ю, актриса пішла до суду з синусами на обличчі і повідомила, що чоловік кинув телефон на обличчі з тісного діапазону. Янтар забезпечив з'єднання проти своєї дружини. У 2016 році виробники і кіностудії почали відмовлятися від роботи з актором. Іванни Ім'я Depp була дефальована: "Це було 6 років тестування." Коли ви йдете з Cinderella до Quasimodo навпіл другий, Джонні охарактеризував ставлення громадськості до нього після публікації підписки Вашингтона.



Веб-камера У сім'ї пара терапевта сказав, що він неодноразово почув обидва дружини, що несуть один одному, але що бурштин часто спровокував кварелі. Проведення Іоанни Деппа та докази проти нього. З’ясовано, що звинувачення екс-дружини не були підтверджені через відсутність переконливих доказів, в той час як оборонна лінія Джона Деппа надала звукозаписи, які половили її в агресивній поведінці і атаки на її екс-людії.



Не тільки судді, судовий психолог, але всі ті, хто дивився на суд або в інтернеті, були переконані про щирість актора і мінливість Амбер Хеарда. Її поведінка змінилася, коли вона перевірила і коли вона розповіла юристам. Іванни Відповідачі Depp навіть сказали, що Amber Heard відігравав кращу роль свого життя під час випробування. Протягом 12 годин журі звернулися до вироку. Тепер екс-дружина зобов’язана надати Іванни Депп всі роялті з зйомки, поки він сплачує $ 15 млн.



Веб-камера Вітальна мудрість та редакційна консультація Довести свою правду у справі про дефамінацію в суді США дуже складно, потрібно мати непереборні докази на користь. Іванни Depp - це перша людина, щоб виграти таку справу проти жінки. А талановитий актор і музикант з важкою долею знаходилися в своїй роботі, і це не може бути від нього. Джонні показали, що правда варто боротися за.

Ви можете втратити гроші, слава, гарне ставлення через порожні слова людей, але ви ніколи не повинні відмовитися: Моя мета - правда. Я не можу стояти те, що люди, які я зв'язався з роками думаю, що я зв'язався з ними, сказав Депп.



Інстаграм.com

Ідол мільйонів очищав його ім'я, а через 6 років звинувачень, він тепер може початися з нуля. «Ми всі пам'ятаємо день, коли капітан Джек Воробнь був майже спійманий», - написав на соцмережах з любов'ю і прасуванням. Після того, як відбувається так багато больових відчуттів, не довіра і судді Johnny Depp залишалася хорошою людиною.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное