Приготування з часникових стріл, які вдало замінять дорогі італійські приправи

Часникові стріли - зелені пагони, які згодом зрілі і дають насіння для майбутніх посадок часнику. Багато садівників відкидають часникові стрілки і не розуміють, що з зеленого часнику можна приготувати смачні закуски і повноцінні страви. Коли я був дитиною, я використовував, щоб відвідати мій бабуся, який висаджував нові культури в саду щороку. Часник не виняток. Після того, як я знайшов мій бабуся приготування ароматного масла. Домашнє часникове масло було найсмачнішим закускою я спробував. Це один з моїх улюблених рецептів приготування часникових стрілок.

94550П

Домашнє часникове масло суміш зеленого часнику і рослинного масла дуже смачна. Хоча часник руки 20 років тому не був готовий до гарного життя, цей рецепт залишається актуальним сьогодні. Тепер натуральне вершкове масло не знайдено в будь-якому місці, а на час нестачі продукції хороший рецепт. Часникову пасту можна розкласти на хліб або подавати на гарячі страви. Це щось схоже на італійський песто в українському стилі.



Peels Інгредієнти
  • 500г часник рук
  • 0,5 ч.л. солі
  • 1,5 ст.л. рослинної олії


Підготовка
  1. Вимити часникові стрілки і зняти зайву вологу з них. Зніміть жорсткі частини стрілок і зріжте стрілки на довільні частини.
  2. Подрібніть стрілки в чаші солі блендера. Потім додайте рослинне масло і збийте блендер знову до однорідності.
  3. Перемістити готову масу в герметичному контейнері і зберігати її в морозильній камері. Діон. Більш гострий смак виходить, якщо додати льод до часнику руки замість олії. Бодибилдерши.





Ця заготовка не гірше, ніж мариновані огірки виходить, головне - приготувати правильний маринад. Мариновані часникові стріли смачно поїсти з картоплею або м'ясними стравами, а також можна додати їх до салатів замість огірків.

р.

інгредієнти
  • 1кг часник рук
  • 1 л води
  • 4 ст. оцту
  • 1 ст.л. солі
  • 2 ст. цукру
  • бай-лист
  • перець-пека


Підготовка
  1. Змийте стрілки ретельно і висушіть їх паперовим рушником. Потім порізати стрілки і щільно закріпити їх в стерилізовані півлітрові банки.
  2. Покладіть лавровий лист і поперчіть горох в банки. Додайте 1 ст.л. оцту до кожної баночки.
  3. Змішайте воду з цукром і сіллю і доведіть до кипіння. Залийте окропом з часниковими стрілками і прокочуйте банки стерилізованими кришками. Діон. 519392





Якщо обсмажити часникові стрілки, вони будуть дуже відрізнятися від смаку часникових голів. Багато смаків люблять смажені гриби. Засіб краще засвоюється і містить безліч цінних вітамінів, незважаючи на термічну обробку. В 100 г часнику рука містить 25 калорій, склад має вітаміни: PP, C, D, A, вітаміни групи В і Е.



інгредієнти
  • 200г часник рук
  • 1 зуб. Кошик
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • сіль
  • пердят


Підготовка
  1. Промийте і висушіть часникові стрілки, потім зріжте їх.
  2. Додайте сіль, перець, часник і лимонний сік.
  3. Поставте стрілки в сковороду з рослинною олією до готовності. Насіння кунжуту можна додати при бажанні. Бодибилдерши.





Часникові стрілки слід обрізати, поки вони ще молоді - протягом 2-3 тижнів. Після цього зелень стає важкою і недійсною. З часникових стріл можна приготувати соуси, салати, закуски, рагу і смажені страви. Якщо цього року посів часникових стріл виявився добре, замороживши часникову стрілу на зиму в вакуум-пакеті у вигляді пасти або зрізаних шматочків часникових стріл.

Часникові стрілки мають такі ж властивості, як зубчики часнику, але мають більш м'який смак. Завдяки часниковим стрілкам можна заощадити на вітамінах взимку і навесні, коли організм потребує їх більшості. Ви коли-небудь приготували часникові стрілки?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное