Хвіст трюк літа 2022, щоб обсмажити без жирних бризок і крапель масла на кухні

Після смаження в сковороді кухня зазвичай повинна бути промивається довго. І для багатьох господинь, це перетворюється в реальну катування, після чого не хочеться варити нічого. Чи можна уникнути нудного очищення? І як обсмажити м'ясо і рибу, щоб спреї нафти не летять в усіх напрямках? Ми зібрали для вас кілька корисних ліфок, завдяки яким піч завжди залишиться ідеально чистою.



Як обсмажити м'ясо в каструлі
  1. Вода.
    Більшість всіх, вода не доброзичлива з нагрітою олією. Коли він потрапив до сковорідки, він відразу відварює, розкидуючи жир в усіх напрямках. Цей процес ми спостерігаємо, коли кладемо картоплю на сковороді, що дасть сік. Тому намагайтеся висихати все, що повинно бути на гарячій поверхні. Картопля і курка спокійно занурюють паперовим рушником. Ви дивитеся, скільки менше сплетіння отримує.
    Р

  2. пергаментний папір
    Якщо необхідно обсмажити м'ясо, рибу, котлети, і не можна покривати сковороду кришкою, пергаментним папером допоможе. Це дуже простий: вирізати шматок паперу трохи більше сковорідки і використовувати його в якості сковорідки. Туго покрийте панно папір не зможе і режим приготування не буде впливати. Але від бризок це може захистити. Адже всі краплі жиру залишаться на папері, що означає, що не доведеться мити плиту і стіни кухні.


  3. сіль
    Я використовую, щоб подумати, що там не було. Вони часто падають на руки, і навіть на обличчі - іноді залишаються навіть неприємні опіки. Так я завжди тримаю дітей від печі під час готування.



    Я недавно навчився трохи хитрощі. Завдяки цій хитрості, масло не обприскується по всій кухні при смаженні. Тепер я варю: плита більше не повинна мити від жирного спрей, а руки не страждають від масляних опіків.

    Отже, в наступний раз ви обсмажте, додайте до олії одну звичайну сіль. Перед тим як обсмажити щось, залити масло в каструлю, а потім залити сіллю. Все так – проста кухонна сіль здатна зберегти вас від неприємних бризок олії.

    доб.



    Після того, як я дізнався про це життя зламати, я обсмажити м'ясо і рибу частіше - кожен повний і задоволений, і плита запалює чистотою. Цей прийом з сіллю підходить для інших страв, для приготування якого потрібно використовувати велику кількість олії.

Як захистити плиту від бризки жиру Захисні екрани і обприскувачі
Купуючи такі пристрої, як інтернет-магазини. Значення екрана полягає в тому, що сковорода з їжею була огороджена перегородкою з стін і плити.



Порошок - круглий диск маленької сітки з ручкою. Він не може зберегти всі бризки. Але якщо ви покриєте їх сковородою, 90% олії і жиру залишаться всередині. Тепер я про те, що я можу очистити пізніше. У мене є поприсклер!



Також вважається, що кількість спреїв може залежати від якості масла. Чим краще це, тим менше він пагонів, тому що він містить менше домішок. Що, ймовірно, має сенс. Не забудьте писати в коментарях, як зменшити кількість бризок, ви його використовуєте. Що робити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное