Влітку випікають повітряний корж від піщаного тіста, легкість підкорює з першого шматка

Літній для мене - це час різних пироги зі свіжими ягодами. Тепер в середині полуниці, тому випікання всіх родзинок навколо цієї соковитої ягоди. І сьогодні я пропоную, що ви готуєте з мене тертим тортом пісочного тіста і легкими заварами. Додайте трохи полуниці, а потім запікайте все разом. Рецепт простий!



Facebook Перевірено Пісочний тісто торт Інгредієнти для тіста
  • 400г борошна
  • 10г розпушувач
  • 90г цукру
  • 5 яєчних жовтків
  • 120г вершкове масло
  • 100г сметана
  • щіпка


Кустард
  • 600 мл молока
  • 400г сметана
  • 150г цукру
  • 20г ванільний цукор
  • 1 яйце
  • 70г кукурудзяний крохмаль


ніжний meringue
  • 5 яєчних білків
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • 200 г цукру
  • 1 пакет полуниці або желе


Додаткові інгредієнти
  • 400г полуниця


Підготовка
  1. Відокремити жовтки з білків. Білки будуть потрібні для крему, але в той же час потрібно збити жовтки з дрібкою солі. Додайте цукор і переверніть його в пишну масу. Потім додайте масло, продовжуючи збивати. Потім перемішайте сметану в тісто. Трохи додайте борошно з розпушувачем. Змішайте м'яке і еластичне тісто.



  2. Тісто потрібно розділити на дві частини: більше для основи і трохи менше для порошку. Поставте в холодильник на 1 годину. Невелика частина може бути заморожена, щоб потім натерти на тертці. Тим часом можна зробити крем.



  3. Додайте цукор, крохмаль і трохи сметану в яйце, перемішайте до однорідності. Після цього залишилися сметани і молоко. Стирати і покласти на вогонь. Заварити його загусувати. Наприкінці додайте ванільний цукор і залиште на охолодження.



  4. Тепер давайте волю. Починаємо збиваючи білки з щіпкою солі, додаючи цукор порціями. Подаруйте масу стійким пікам. Після трохи додайте пудинг або желе, продовжуючи збивати до однорідності.



  5. Ми беремо більшу частину тесту з холодильника. Прокочуємо її в скоринці і кладемо її в форму, покриту пергаментом. Руки формують бічні панелі. Покладіть заварку над тісто. Потім шар свіжої зрізаної полуниці. Після цього обережно викласти м'ясо і випрямити. Візьміть другу частину тесту з холодильника, натріть її зверху. Випікати в духовці нагріти до 180 градусів за 45 хвилин.

    Веб-сайт



Виготовлений торт з пісочного тіста виходить дуже смачним. Полуниця додає особливу соковитість. І найкраща річ, що все запікається разом і не вимагає додаткових фусів. До речі, заварений не втратить свою консистенцію при випіканні і виходить, щоб бути шалено смачним. Я сподіваюся, що цей рецепт залишається в кулінарній книзі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное