Передача грошей до сина, щоб він міг купити мене новий телефон, і ввечері мій дочка-в-право називається.

Сімейні відносини – це різновид джунглів, які не всі пори, щоб потрапити в. В той час як деякі дружини добре роблять, інші купальники і розлучення над дрібницями. Звуки нереалістичні? Я думаю. Тим не менш, наша історія сьогодні доводить навпаки. Ми розповімо, як є тільки один. кварель Це може призвести до порушення розлучення.

999 р.

У нашій родині був серйозний конфлікт, кульприт якого не було власної волюції. Мій старий телефон повністю припинив роботу. Стародавній кнопковий гірник довго жив. Я не знаю нічого про телефонів, тому чому б я?

299180р.

Я використовую свій мобільний телефон, щоб зв'язатися з сім'єю. Але тепер це практично неможливе, адже телефон зламався динаміком або мікрофоном. Я попросив сина йти в магазин і купити мені звичайний телефон. Я відразу перерахував необхідну кількість на картку. Той факт, що він купив телефон на гроші з питання.

Вдень мій син приніс мені новий телефон, встановивши все в ньому і зліва. І ввечері, мій дочок-в-право назвав мене і почав жити на мене: «Що ти!» Ви знаєте, що Антон і я оплачую оренду! Ми не маємо додаткових грошей для ваших змів! Тоді вона відразу вішала телефон, я навіть не встигла вставити слово.



Я думав, що був непорозуміння. Я зателефонував мені. Але я не зателефонував назад, тому що мої нерви були заспокоїти. Я лежав на дивані і почав дихати глибоко, сподіваючись, що я б дозволяв.

Але, як тільки я відчував себе краще, знову зателефонуйте. І знову дочка-в-право: "Нездатний розум!" Я ніколи не думав, що мама займала своїх синів останні гроші! Галина Fedorovna, я дуже дивний у вас!

Погодинно після наступного дзвінка мій син прийшов до дому. Я попросив його, якщо я б дав йому залишатися на ніч, бо його дружини зловили його. Цирк! Наташа не вірила Антону і вирішила, що він купував телефон з грошима від сімейного бюджету. Навіть банківський переказ не переконує її. Так, мій син і я поставив його так, що вона не підозрює нічого.



Я знаю проблему не просто мій телефон. Антон розповів мені, що він нещодавно приступив до дружини. Вона бажала його купити її iPhone. Він не має грошей на такий дорогий телефон. Все заробило до квартири і їжі. Наташа знає це дуже добре. Але сцена зробила його з цієї нагоди, вони скажуть, потім потрібно заробити більше.

Антон пішов за роботу вранці. Наташа знову згадувала: «Нехай ти щасливий?» У зв'язку з вашим пошкодженим телефоном Антон і я отримую розлучення! Я був шокований. Чи може бути смішний карель з дружиною призводять до такого результату? Я думаю, Наташа була просто шукаю причину, щоб залишити сина.



Тільки Я дивлюся, де вона буде жити зараз. Тільки мій син оплачується за квартиру. Поведінка моєї дочки. Але я впевнений, що Антон знайде кращу дружину!

Від редакційного колективу є відчуття, що Наталя Штучно створив цей скандал. Вона була впевнена, що її чоловік буде бігати і красти перед нею на колінах, блювотні рухи за прощення. Тоді вона зробить йому користь і пробачить його на новий телефон. Але Антон, очевидно, занурився з атетики дружини. Диворце є єдиним правим способом.



Ви вважаєте, що деякі пастки з дружиною може призвести до розлучення? Ви коли-небудь чули про такі історії в житті? Поділіться досвідом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное