Рецепт турецької страви запросив від шеф-кухаря з готелю в Мармарисі, де відпочиває влітку

«Що смачно виготовлені баклажани, дочка». Я ніколи не їсти нічого подібного! Моя мама-в-одному оцінила мене вчора. Рецепт "Карнярик", один з головних Турецька кухня З баклажанів я отримав шеф-кухар від готелю, коли я відпочивав в Мармарисі.

Є ще легенди про цю страву. Він сказав, що один загальний дуже любить баклажанів і його шеф-кухаря часто готують страви з них. Баклажани завжди подаються разом з м'ясом та іншими овочами, але один день він став для нього, щоб покласти м'ясо в баклажанах. Все дуже сподобалося.

Отже, ця страва часто приготувала і поширилася спочатку в палаці, а потім в інших будинках. Ця страва є одним з найбільш смачних фруктів. гармонія баклажанів і м'ясаякі слід ретельно підготувати.

Р

Сьогодні видання. "Сайт" Як зробити фарширований баклажан в Туреччині. Це ароматний і смачний!

інгредієнти
  • 2 баклажани
  • 200-250г мелена яловичина
  • 2 помідори
  • 1 цибулина
  • 1 зуб. Кошик
  • 3 штук зеленого перцю
  • 1 цибулина
  • 1 ч.л. томатної пасти
  • рослинно-масляний
  • сіль, чорний і червоний перець, сушений м'ята за смаком


Підготовка
  1. Баклажани промивають, знімають шкіру з них подовженими смужками, щоб баклажан не гойдалився, і можна обсмажити її з чотирьох сторін в сковороді. Смоктати в соляній воді на півгодини, щоб позбутися від гіркоту.



  2. У спекотну каструлю з рослинною олією обсмажити дрібно нарізану цибулю. У 3 хвилини додайте мелений яловичина. Добре перемішати, а потім обсмажити ще 5-7 хвилин до напівкоштовності.



  3. Залийте на сковороду нарізаний зелений перець, обсмажте ще 5 хвилин. Також додайте подрібнений часник і дрібно нарізані помідори без шкірки. І пілінг Вам необхідно зробити пару розрізів в них, а потім тримати в окропі на півгодини. Так шкіра легко видаляється і без проблем. Засмажуємо ще 5 хвилин, потім додайте томатну пасту, сіль, перець і м'ята. Стирайте акуратно і обсмажте на 3 хвилини. В кінці додайте гарячу воду. Подивитися знову і вимкнути вогонь.





  4. Зробіть поздовжній розріз в кожній баклажані. У глибокій сковороді з гарячою рослинною олією, обсмаженими баклажанами з усіх боків до золотистого кольору і м'якості. Змащені баклажани покласти на паперові рушники, щоб поглинати зайвий жир.





  5. Покласти баклажани в термостійкій формі. За допомогою ложки зробіть депресію в пульпи для начинки. Поставте фаршу в утворені човни. Зверху можна прикрасити половинки помідорів вишні, але це вже на волі.



  6. Для соусу. У зручному контейнері розвести столову ложку томатної пасти 200 мілілітрів гарячої води. Додати до смаку і залити отриманий баклажанний соус. Випікайте блюдо в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 25 хвилин до готовності.



  7. Посипати. баклажани подрібнені зелені. У блюдо можна подавати як гаряче, так і холодне. Бон придаток!





І щоб познайомитися з рецептом Турецької «Карнярик», дивитися відео з кухар-канал Шеф Василь Ємельяненко. Цей канал дійсно є godsend в плані цікавих і перевірених рецептів!

про:blank

Пропоную ознайомитися з інструкцією для приготування баклажанів у французьці з оливками. Рецепт, який прикрасить осінній прийом!



Тепер ви знаєте, як баклажани фарш в домашніх умовах. В той час як я був письма, я вже полоне. Насолодіться стравами цієї страви в домашніх умовах. Не забудьте відвідати ваш маму. Я купую її, якщо вона любить це так багато!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное