Все добре змішати і відразу ж запікати болгарський пиріг "Просенік"

Мій чоловік не любить солодкі торти, але він любить солоні торти. Болгарія"Просенік" пиріг Дуже дякую! Засолити начинкою на основі овець бринзи. Я люблю те, що є два види борошна в ній: борошно пшеничне і кукурудзяна борошно. Останній дуже корисний завдяки своєму складу: багатий білками, вітамінами, цінними вуглеводами, мікроелементами, мінералами і харчовими волокнами.

Я отримав цей рецепт від мого батька-в-права, який жив і працював у сонячній Софії довго. Але я спробував цей торт вперше на весілля в одній столиці Болгарії. Щоб сказати, що я люблю торт, щоб сказати нічого. Він ніжний, повітряний, ароматний і приємний в консистенції.

Сьогодні видання. "Сайт" Подаруйте інструкції про те, як правильно підготуватися солоний болгарський пирігй Випіканки з категорії перемішують все, запечений і насолоджуватися!



Болгарський пиріг Інгредієнти для тестування
  • 1 ст. м.кв.
  • 1 ст. борошна пшеничного борошна
  • 250г кисле молоко
  • 3 яйця
  • 100 мл рослинної олії
  • 200г тертий овець бринза
  • 8г розпушувач


Підготовка
  1. Рецепт дуже простий: в зручному контейнері збити 3 яйця з рослинною олією.



  2. Змішайте кукурудзяне борошно з пшеницею і розпушувачем. Додайте сухі інгредієнти до рідин. Стирайте, а потім залийте кисле молоко і залийте тертим бринза. Стирати знову до однорідної. Змішайте тісто.



  3. Зберіть тісто в помаху, покрийте його харчовою плівкою і залиште на 10 хвилин.



  4. Змастити цвіль для випічки рослинним маслом або покритим пергаментним папером. Залийте тісто в форму, рівномірно розподіливши її по всій поверхні.



  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40 хвилин. 712665



  6. Проксимус млинці Це може бути як гаряча, так і холодна. Бодибилдерши!





Я також раджу ознайомитися з рецептом болгарки на вуглецевій воді, щоб не лангуш над каструлею з котлетами. Не дивлячись на те, що вони схожі!



Болгарський кукурудзяний пиріг Brynza ідеально підходить для вечері або пізнього сніданку. При бажанні можна додати подрібнену зелень і зелену цибулю до тесту. Це смачно.

Я дуже рекомендую спробувати зробити цей торт. Ваша родина буде вдячна Вам.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное