Сильні молитви на день Пресвятої Богородиці, які кожна жінка повинна читати

21 вересня православна церква святкує свято Різдва Пресвятої Богородицій Цей бенкет став символом дива Господнього, бо він був матір'ю Бога, яка б'є і народила Сина Божого.

Сьогодні видання. "Сайт" Запрошення на читання молитва На день Святої Матері Божої, що кожна жінка повинна читати. Навчитися в серці!

Свято Різдва Пресвятої Богородиці

Як і інші свята, присвячені Божій Матері, Різдва Пресвятої Богородиці вважається бенкетом жінок. І молитви Це особливий день. Цей день вважається дуже енергійним.

Незаймана Марія відроджена як благословення в дружинах і чистоті всіх мам. Тому, перш за все, на Різдва Богородиці, жінки запалюють свічку перед іконою Божої Матері і просять гідного чоловіка. Це краще зробити в храмі, служив урочисту службу там, але якщо ви не йдете до церкви, ви можете молитися перед образом Божої Матері в домашніх умовах.



Молитва за Різдва Пресвятої Богородиці для шлюбу «З великою радістю я звернувся до вас, Божої Матері». Ви є тим, хто заповнив плоди вашого омба з любов'ю. Я, слуга Божого (мійне ім'я), молитися за вашу допомогу зараз. Будь ласка, дайте мені взаємну і щиру любов. Надішліть мені чоловіка, який люблячий і турботливий так, що я можу підняти своїх дітей в щастя і радість. Заслужено Ваше ім'я. Амен.

І, звичайно, в цей день, жінки просять Діви Марії, щоб відправити довгоочікувану дитину.



Милосердя, Добрий і вірний захисник Ус, Божа Матір, який відоме щастя Матері, в якому милосердя, надії, тривоги і судом всіх матерів землі прийшли, не залишають з молитвами, які падають до святих і чудотворної ікони вашого раба (ім'я) і попросіть Сина і всіх Бога спритності за дозвіл, у пологів, їх надійний захист і захист.



Поруч, Найчистіше Мати, ці слуги ваших, об'єднані в шлюб і блювотні рухи за вашу допомогу, може бути твоїм, можливо, вони будуть плідними, і можуть бачити сини своїх синів до третього і четвертого покоління, і жити до бажаного віку і входити в Царство Небесного Сина і нашого Господа Ісуса Христа, до якого всі слава, честь і поклоніння вдається з Отцем і Святим Духом назавжди. Амен.

Ви також можете молитися дітям. І я хотів би згадати окремо: «Курчові свята для дітей є справжнім святом, якщо вони святкуються в домашніх умовах. Тільки в домашніх умовах дитина отримає справжню насолоду і радість на святковому дні! Отець говорить Олеандр в храмі я відвідую.

Захист дітей до розмови молитви Ми повинні прочитати пісню Пресвятої Богородиці. Прочитає: «Мати Бога, радіс, Свята Марія, Господь з вами!» блаженний - Ви у жінок, і благословенний - це плоди вашого омба, для Спасителя забути наші душі! Амен.

р.

О Пресвята Богородиця, збереження і збереження під вашим дахом моїх дітей (назви), всіх юнаків, юнаків і немовлят, хрещених і безім'яними і в урочище матері. Покрийте їх з родом Вашої Матері, тримайте їх у страхі Бога і в послухі своїх батьків, молитися до Господа і сина, що може дати їм те, що корисно для їх спалювання.

Я даю їх на годинник матері, для вас є божественна кришка ваших службовців. Мати Божої Матері, привели мене до образу вашого небесного материнства. Цілує духовні та тілесні рани моїх дітей (назви) заподіяні гріхами. Я даю свою дитину, яка святкує Ісуса Христа і Вашої Все чистої охорони від Небес. Амен.



30 вересня відбудеться чергове православне свято – день віри, надії, любові та матір’ю Софії. Я хочу дізнатися, що молитва сказати на цьому спеціальному день.



р.

Свято Різдва Пресвятої Богородиці є дуже важливим і радісним днем для кожного християна. Побачити його яскравими думками і молитвай Він вірив, що в цей день Діва Марія прогулялася по всьому світу і прослуховує всі молитви.

Бажано молитися в храмі, але молитва промовилася в домашніх умовах також буде мати силу, якщо мова йде про серце!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное